Skocz do zawartości

Jakie buty dla mnie?


Rekomendowane odpowiedzi

32 zdecydowanie odradzam, Skorupy jakościowo są super wykonane ale to co jest we wnętrzu to jakaś pomyłka. Nazwa firmy dobrze odzwierciedla ilość dni trzymania flexu buta. Przerabiałem dwie pary i w dwóch stało się to samo. But po jednym sezonie znacznie się rozbił.

 

Deeluxe (Alpha, ID CF) jak najbardziej polecam, z Northwave model Freedom jest całkiem fajnym butem w rozsądnej cenie,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to pech z tym 32, czy taki urok konkretnych modeli. W sumie to zajawkowa marka i buty robione pod osoby, które spędzające więcej niż kilkanaście dni na stoku w sezonie. Podstawowe modele mają rzeczywiście kiepski but wewnętrzny, nawet w prawie podstawowych NW Freedomach, które poleca Bercik jest wkładka dużo lepsza. Z szybkim traceniem flexu o którym pisze Bercik podobnie jest z kiedyś mocno polecanymi i fajnie wykonanymi Celsiusami - u 2 znajomych but stał się kapciem po jednym sezonie (mniej więcej 40-50 dniach).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Witam podepnę się pod temat poszukuję butów obecne to starocie NW kevin jones z roku 2005 XD mają flex 7/10 i wymuszają bardzo pochylą pozycję na krawędze są cudo ale trenuje freestyle i troszę są za sztywne i zbyt pochyłe , chciałbym coś 6/10 i chyba coś od NW .

Proszę o odp.

POzdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Nie znam się na butach, ale na tej stronie http://www.dobiegania.pl możesz znaleźć model, który Cię interesuję w atrakcyjnej cenie. Obecnie panują wyprzedaże także na obuwie sportowe, więc warto zajrzeć http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegania-meskie-c-115.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

Siema. Jaką firmę butów snowboardowych byście polecili? I wiązanie standardowe czy może ekspresowe? Mam rozmiar 41-42. Także proszę też o jakies przykłady czy coś takiego :)

 

A może troszkę więcej danych, do czego jaki stopień zaawansowania etc? Osobiście radzę udać Ci się do jakiegoś sklepu stacjonarnego i po prostu przymierzyć bo tego typu but trzeba założyć, jak jesteś w Warszawie bardzo dobrą obsługę masz w SkiFanatic pamiętaj jednak, żeby kierować się potrzebami, a nie sprzetem, który używają np. profesjonaliści bo można w ten sposób wydać niepotrzebnie kasę, a sprzęt nie będzie nam wcale pasował.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...