Skocz do zawartości

WielKI problem z doborem wiazan / Help xP!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

>Zaczne od tego ze mam za soba dopiero 1 sezon a sprzet na ktorym stawialem pierwsze 'kroki' jest calkowicie niedopasowany :) (deska b.twarda( f2 sonic?) wiazania bdragon nie wiem jaki flex i buty... o 2 rozm. za duze i b.stare ktore po dojsciu do jazdy na krawedzi wewn. zachaczaly o puchu juz nie napominajac...) - mieszkam za granicami naszego pastwa i kupilem to co bylo(uzywane) dostepne a nowym sprzecie tu nie ma mowy poniewaz jest maly wybor, drogi i dystans do najblizszego sklepu jest kosmiczny... ale moim zdaniem i tak osiagnalem duzo :P ( jazda na krawedziach, puch , freeride miedzy drzewami- przy malych predkosciach). Od 2 miesiecy szukam nowego sprzetu..... , z tego co czytalem na forach to najwazniejsza sprawa to dopasowane buciki. tak wiec bedac na urlopie kupilem K2 Ryker(7flex) , deske upatrzylem Arbora Formula 14/15 159MW Flex 5 i tyle z pewniakow poniewaz siedzie dzien w dzien przeszukujac strony i fora w pogodni za odpowiednimi wiazaniami..... Wiem tylko ze powiny miec sredni flex ze wzgledu moj poziom i chyba musza z tym flexem pasowac do deski i butow(poniewaz slyszalem ze nie moze byc za duzych roznic....) Dlatego tez mysle o wiazaniach K2 Formula , Cinch ctx 2013 , cinch cts 2014, cts 2015 ale te ostatnie troszke drogie... (kreca mnie ostatnio wiazania z odchylana lycha). z innym firm to rome arsenal 15', rome 390 15', rome 390 boss 15', kilka z sp i flow z odchylana lycha... ale boje sie innych firm niz k2 z braku mozliwosci wlozenia buta i sprawdzenia dopasowania....

Tak wiec prosze was o pomoc!!!!!!!!!!!!!!

pozdrawiam

Manek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli myslisz o wiązaniach K2 to Formula są chyba najlepszą opcją tej marki aczkolwiek osobiście mi nie do końca leży dolny strap. Nie dopasowuje się tak fajnie jak np strap w wiązaniach Rome ale ogólnie wiązania są całkiem solidne. Jeśli chodzi o spasowanie butów K2 z wiązaniami innej marki to nie powinno być problemów. Powiedz jeszcze jaki masz rozmiar buta ... jeśli nie jest to rozmiar na pograniczu rozmiarów wiązań to z marką Union, Drake, Flux nie będzie problemu z Rome też nie powinno być aczkolwiek może to być spasowanie na styk. Ja tak np mam w przypadku wiązań Rome 390 boss i butów K2 Maysis 295mm wkładka.

 

Z wiązań warte uwagi są: Union Force, Flux RL,Drake Fifty,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...