Skocz do zawartości

Naduzywanie wladzy przez Modertora Jed'a


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zalozylem ten temat by pokazac gronu w jaki sposob osoba kryjaca sie pod tym niezwyklym pseudonimem Jed naduzywa swojej wladzy moderatorskiej

 

Licze ze w tym temacie Jed napisze mi dlaczego dostalem 2 ostrzezenia motywowane jak przeczytalem zlym HUMOREM moderatora

 

Prosze mi pokazac gdzie postapilem wbrew regulaminowi

 

Nie bede bezczynnie patrzec jak Moderator motywowany prywatnymi zastrzezeniami i uprzedzeniami do mojej osoby pozwala sobie na co chce.

 

Mam nadzieje ze ten temam nie zostanie pominiety przez innych moderatorow i przedyskutuja to z Jed'em

 

Dziekuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co poszlo ale ... rzeczywiscie powod jest taki jak napisal jedrek. Nie neguje tego ostrzezenia dla Jedrka ale bynajmniej mod mogl sie postarac o wyczerpujacy powod.

 

Patrzac oczami Moderatora to zacytuje tutaj jeden z niepisanych regulaminow.

 

pkt. 1 Admin i mod maja zawsze racje

pkt. 2 Jezeli nie zgadzasz sie z ich racja to popatrz na pkt. 1 :twisted:

 

a teraz prosba :

 

Sciagcie Jedrkowi to ostrzezenie i bedzie wilk syty i owca cala. Mysle ze bedzie uwazal juz na to co pisze. Jak sie nie dostosuje to wtedy go ukaracie w sposob wam dogodny

 

Zdrowia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jed jest trochę jak dr koks jak ma zły humor widać jeśli ktoś kojarzy tę postać, a co do ostów to widziałem w życiu już wiele ostów z różnymi tekstami i z niektórych można się było naprawdę pośmiać. Raz nawet przeczytałem że każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć 1 osta, ale napisała to osoba która właśnie go dostała potem jak dostała następnego to się śmiali że napisze że każdy powinien mieć przynajmniej dwa a jak tak dalej pójdzie to nawet bana wiec było to dość zabawne było to w przeciągu kilku dni... ale się rozpisałem... może nie dostanę osta za spam :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

humor pisze się przez "h"

 

Jendrek łączymy się z Tobą w bólu~~ :/

Poza tym zły humor to też jakiś powód. Jeśli uważasz, że to niesprawiedliwe, to powiedz mi, kiedy cokolwiek jest sprawiedliwe. No takie życie, przyzwyczaj się koles =) Dobrzy ludzie już umarli^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bulwers? Po prostu uważam, iż komentarze osób trzecich, nic nie wnoszące do tematu typu "nie wytrzymam zaraz..." zaśmiecają tylko temat, bo nic konstruktywnego do dialogu nie wnoszą.

 

BTW. Wywołałem przypadkiem niezłą wojnę. Jendrek zresztą też się postarał ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
humor pisze się przez "h"

 

Jendrek łączymy się z Tobą w bólu~~ :/

Poza tym zły humor to też jakiś powód. Jeśli uważasz, że to niesprawiedliwe, to powiedz mi, kiedy cokolwiek jest sprawiedliwe. No takie życie, przyzwyczaj się koles =) Dobrzy ludzie już umarli^^

 

Dziekoffka jeszcze troche tu popisze to nauczysz mnie j. POLSKIEGO :)

 

a wcale nie umarli Jestem Ostatni Sprawiedliwy ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho... Jaka się dyskusja z tego wywiązała.

 

@Jendrek...

 

Humor miałem dobry. :) Po prostu nie miałem ochoty wywodzić się nad pobudkami, które pchnęły mnie do tego czynu. No i lubię wykorzystywać swoje uprawnienia do piętnowania osób, do których żywię osobiste urazy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hoho... Jaka się dyskusja z tego wywiązała.

 

@Jendrek...

 

Humor miałem dobry. :) Po prostu nie miałem ochoty wywodzić się nad pobudkami, które pchnęły mnie do tego czynu. No i lubię wykorzystywać swoje uprawnienia do piętnowania osób, do których żywię osobiste urazy.

 

Jed.....

 

Nie zawiodlem sie, Twoja odpowiedz przepraszam za to ostre slowo jest z "dupy" :)

 

jak juz jest odpowiedni temat do Swojego humoru moze podzielisz sie teraz Twoimi pobudkami, ktore pchnely Cie do tego czynu ?

 

Spoko, ze wykorzystujesz swoje uprawnienia do pietnowania ludzi

Serdecznie Ci GRATULUJE mam z tego rozumiec ze tylko w taki sposob potrafisz pietnowac ludzi? Inne sposoby nie przychodza do glowy?

 

Ja mimo wszystko poprosze o podanie prawdziwej przyczyny a jezeli nie padnie z "ust" uzytkownika Jed to prosze innych moderatorow o ponowne przedyskutowanie sprawy i po podjeciu decyzji albo by moje ostrzezenie zniknelo albo bylo motywowane czyms ..... innym ... ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze ostrzeżenie było za całokształt, a drugiego przecież już nie ma. Jeśli to Ci nie wystarcza, to swoją decyzję motywuję wulgarnym stylem wypowiedzi jaki prezentujesz. Dowodem na to jest użycie zwrotu "z dupy" w powyższym poście.

 

Co do piętnowania słabszych... Mam też kilka innych ciekawych sposobów. Zabieram czasem lizaki dzieciom w piaskownicy albo rzucam w ludzi jajkami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaczyna się zdania od "więc". Ostrzeżenie za dupę było alternatywą. :) Jackiel... Przestałeś wyczuwać ironię?

 

Jak już mówiłem, na ostrzeżenie zasłużyłeś całokształtem swojej aktywności na forum. Począwszy od pisania nie na temat, poprzez celową niepoprawną pisownię, brak reakcji na upomnienia innych użytkowników, na psuciu forumowej atmosfery kończąc. Taki powód Cię satysfakcjonuje? ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...