Skocz do zawartości

zakupiona deska - pęknięta krawędź,


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dzisiaj zakupiłem sobie używaną deskę, gdyż moja się rozpadła po 4 latach ( też kupiłem używkę wtedy ) .

Mam pytanko czy groźne jest jak mam tak jakby pęknięcie na krawędzi jak na poniższych zdjęciach ? czy trzeba to jakoś robić? dać do spawania czy po prostu olać i jeździć?

 

ps. deska nie ma ubytków jak by co :) na drugim zdjeciu nie ma ubytku - albo moze zaczyna się robić, nie wiem;P nie znam sie tak dobrze w kazdym razie za 200 zl kupilem tą deske bez wiązań

ps2. i pytanie czy czasem te ubytki to nie jest łączenie na krawędziach ? :) jestem zielony jeszcze więc pytamn

 

Deska Snowboard Burton Cruzer V-Rocker 164

post-4296-0-14262500-1424448650_thumb.jpg

post-4296-0-77374500-1424448683_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziobie to łączenie, ale na prosty odcinku trzeba spawać. Swoją drogą Cruzer to najgorszy z możliwych hebli robiony dla wypożyczalni i sprzedawany przez nie gdy jest już kompletnie wyeksploatowany. Pop w takiej desce jest najczęściej równy zero, co przekłada się odpowiednio na jazdę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deska jest od prywatnego gościa, była tylko ostrzona i smarowana nie widzę ubytków więc na dwa sezony musi wytrzymać. Nie potrafiłem wyszukać deski odpowiednio to trudno moze nastepnym razem bede miał nauczkę

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...