Skocz do zawartości

snowpark w Ustroniu na Czantori !?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ?

Czy był ktoś z was w tym snowparku w Ustroniu na Czantori? Dziś jak wracałem z Wisły to z pociągu widziałem że tam z boczku jest snowpark i to taki nawety fajny - z dalek w oczy ucał sie zajebiście duży rainbow :D , rail łamany , prosty , box , chyba box łamany , jakaś hopa - dokładnie wszystkiego nie widziałem:/ Ma ktoś jakieś dokłądne info na temat tego snowparku ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

właśnie dotarłem do informacji na temat tego snowparku w ustroniu na Czantorii:) Jego dokładny opis i zdjęcia możecie oglądać w dziale snowparki:) Snowpark ma wdzięczną nazwę QBL Arcis Snowpark Czantoria i kurcze co by tu dużo nie mówić jest całkiem fajny:) musze isę tam tej zimy wybrać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

ooo widzę że jakiś miejscowy z ustronia do nas zawiatał :lol: więc jak będziesz miał jakieś świeże newsy co do snowparków w Ustroniu to dasz znać ??

 

A co do Back on Snow to oczywiście zagości na Czantorii :mrgreen: :mrgreen: myśle ,że w tym roku to zawitam na tej imprezie:-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahaaaa...no miejmy nadzieje że w tegorocznej edycji nic takiego się nie wydarzy że to co złego miało się wydarzyć (ten tragiczny wypadek w kopalni Halemba :cry: ) już się wydarzyło.

 

A jak w ogóle wyglądała ta impreza?? Możesz coś opisać jak wyglądał przebieg ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm cóż mozna powiedziec ??? zawody jak zawody, bardzo fajne triki i popisy zawodników , szkoda tylko ze nie odbyło sie afterparty. nie mozna bylo nawet muzy puszczac w trakcie skokow, cala atmosfere i konkurs uratowaly jedynie skoki zawodników, pozniej jeszcze zaczal fest padac snieg i juz wogule impreza padla...

to chyba tyle

miejmy nadzieje na lepsza impreze w tym roku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poziom i organizacja jak wyglądała? Bo np poziom skoków na zeszłorocznym snowlove w bytomiu był raczej średni impreze uratowali narciarze freeski

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...