Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie doboru długości decku do freestyle'u. Przy wadze 55 i wzroscie 171 jaka długość mam uwzglednic? Mysle o ok 148cm, z gory dziekuje za odpowiedz :)/>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jibówka możliwie miękki naleśnik, krótka, a deska na hopy sztywniejsza, trochę dłuższa, z dobrym popem. Musisz jakiś złoty środek znaleźć, długość około 145cm. 147cm na 55kg przy takiej desce to według mnie za dużo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie bierz krotsza deske na jibby, na male chopki tez bedzie oka nie sugeruj sie tabelkami itp

148 bylaby dobra do jazdy do Fs wez cos krotszego.

Wogole to o jakiej desce myslisz ??? masz jakas konkretna ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zastanawialam sie nad wiazaniami bo one mi sa w chwili obecnej najpotrzebniejsze, szukam unionow, a deska to myslalam o jakiejś nitro czy burton

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do konkretniejszych informacji jaki deck to type opini poczytalam... co czlowiek to inne wymagania, recenzje i historie chyba bede musiala liczyc na idrobibe szczescia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zastanawialam sie nad wiazaniami bo one mi sa w chwili obecnej najpotrzebniejsze, szukam unionow, a deska to myslalam o jakiejś nitro czy burton

 

Burton o jakim konkretnie modelu ??? myslisz ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze clash? Albo wg odejsc od burka, a ktos poleci cos dobrego, nie potrzebuje deski ktora bedzie z modnej firmy tylko ktora bedzie spełniac moje oczekiwania w przystępnej cenie:/ Niestety musze sie ograniczac co do ceny wiazania+deck tak do 800zl, wiec zapewne na cos uzywanego sie musze czaic (co juz robie).

Wiazania union contact?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...