Skocz do zawartości
michsza

Ubezpieczenie na snowboard

Rekomendowane odpowiedzi

Polecicie mi jakieś dobre i sprawdzone ubezpieczenie obejmujące snowboard? Z ochroną także poza trasami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w zasadzie to jest, znalazłam takie jedno PZA/PZU .

Kto może się ubezpieczyć?

Osoby uprawiający sport wyczynowo i rekreacyjnie, w tym sporty wysokiego ryzyka m. in.

wspinaczkę wysokogórską, skalną, skałkową, trekking

kolarstwo górskie, downhill, uczestnictwo w biegach i maratonach górskich

jazdę na nartach i snowboardzie poza oznakowanymi trasami zjazdowymi, narciarstwo ekstremalne: skialpinizm, zjazdy ekstremalne, freestyle.

Pytanie tylko jak to wygląda w rzeczywistości i naprawdę jazda poza trasami jest akceptowana..?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystałem z ubezpieczenia w warcie. Jednak wiemże duzo firm ma takie ubezpieczenia. Np Generali czy też Axa. Warto kupić dla własnego bezpieczeństwa.

fotobudka do robienia i drukowania zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystałem z ubezpieczenia w warcie. Jednak wiemże duzo firm ma takie ubezpieczenia. Np Generali czy też Axa. Warto kupić dla własnego bezpieczeństwa.

fotobudka do robienia i drukowania zdjęć

A jak tam wygląda wysokość składek, bo sama od jakiegoś czasu non stop mam jakieś wypadki :( ehs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronce ubezpieczenia Bezpieczny Powrót od PZA/PZU jest czarno na białym - działa także poza trasami zjazdowymi dla narciarzy, snowboardzistów i freeriderów. Więc jak najbardziej możesz być pewny, że obejmie jazdy poza trasami. Sama często wyjeżdżam i szukałam najlepszego rozwiązania i ubezpieczenia, do tej pory bezpieczny powrót jest bezkonkurencyjny, szczególnie, że płacę raz, a ochronę mam przez cały rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

warto sie ubezpieczyc wcczesniej bo nigdy nie znasz dnia ani godziny jak cos sie stanie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jestem tego zdania, że warto zrobić to zawczasu ale mało kto o tym pamięta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi