Skocz do zawartości

Kurs na instruktora


Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 żeby szkolić nie potrzebujesz mieć instruktora, jest już deregulacja czy jak to się tam nazywa.

Po 2 taka legitka nic Ci nie daje bo nikt tego nie traktuje poważnie to tylko nabijanie kasy i nic z tego nie masz. Kiedyś jak był MENiS to legitki szkoły akceptują, taką to co najwyżej możesz się znajomym pochwalić.

Po 3 jak chcesz robić insrtruktora to jedyna opcja to Sits, ich legitki akceptują nawet za granicą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

ad. 1 poszukuje więc konkret info o deregulacji - jak sam znajdę poinformuję :)

ad. 2. satysfakcja też ważna rzecz, ale Twoje info z 1. byłoby miodem na serce, Postanowiłem jednak, że zrobię kurs instruktora dla siebie i bliskich :)

ad. 3 SITS, oczywiście, że na oferte patrzyłem, nawet wykonałem kilka tel - właśnie m.in dlatego też pytam, fakt można to zrobić stopniowo; wpierw II, później III stopień, a później gdzieś instruktora...jednak te organizowane za granicą we Włoszech, Austrii - pewnie poza zasięgiem ;)

 

Dzięki za info. Pozdrawiam.

 

Ps. Jak ktoś był na kursie PAS lub SITS dajcie info, relacje, cokolwiek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci wystawie taką legitke, przelej kase na konto i będziesz zadowolony :) wartość papieru będzie taka sama.

A teraz poważnie, jak nie masz nawet klasy 3 to co najwyżej przyjmie Cie do pracy jakiś znajomy janusz. Mając klasy z sits już patrzą poważniej na Ciebie , choć w ostatnim czasie poziom spada drasycznie ze względu na kasę. Ale są jeszcze szkoły co podchodzą do tego profesjonalnie i musisz umieć jeździć żeby zdać.

Jest jeszcze 2 strona medalu, zrobisz instruktora i nie będziesz umiał dobrze jeździć i szkolić to staniesz się pośmiewiskiem, a te środowisko jest bardzo małe. Ale jak to mówią Twoja kasa to robisz co chcesz :D

Acha i pamiętaj o ubezpieczeniu, bo jak coś sie stanie jakiemuś dzieciakowi to się nie wypłacisz do końca życia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie cenne wskazkòwki i uwagi.

Uważam, że żeby nauczać innych trzeba mieć wiedze i umiejetności, dlatego warto pracować nad sobą, kurs tu albo tam - nieistotne dla mnie, kreci mnie to i zamierzam podosic swoje umiejetnosci, w szkole pracowac nie bede, cel jest inny , ale na razie temat nie na forum. Fakt jest faktem strona SITS wyglada profesjonalnie a PAS marnie, ale SITS jest drogie. Wazne sa checi i podejscie do ludzi. Taka o to sytuacja: na tel jeden z klientòw prowadzacy SITS II stopnia chcial mi skrocic kurs z chyba 6 do 3 dni, tu tez jest wiec wyciskanie kasy jak zresztą piszesz.

Dlatego prosze o opinie na temat roznych szkòł prowadzących szkolnia SITS i np. PAS żeby można było dobrze wybrać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...