Skocz do zawartości

Veľká Rača (Wielka Racza) jako pierwszy wyjazd.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Jestem tu nowy, to mój pierwszy post ;) Z góry pszepraszam, że założyłem nowy temat o Wielkiej Raczy ale mam swój oddzielny koszyk pytań na temat tego stoku, okolic i noclegu. Jeśli w złym miejscu napisałem temat- proszę o przeniesienie lub usunięcie. Do rzeczy. Na początku drugiego tygodnia ferii zimowych ( ok. 16 luty) wraz z czwórką cumpli chcielibyśmy wyjechać do słowacji na 2-3 dni. Najbardziej nam przypadł do gustu jeden stok- Wielka Racza. Jeden z kolegów tam był i sobie strasznie chwalił. Trzech z nas jeździ na nartach, dwóch na desce (w tym ja) . Z racji, że moje dłuższe wypowiedzi są nieco chaotyczne to moje pytania wymienię w punktach:

1. Jakie są warunki dla snowboardzistów? Czy są tam usypane jakieś hopki/ rampy? Wiem, że jest snowpark. Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś wrzuci zdjęcie tego snowparku :D No i czy są tam warunki, żeby się udało "wykręcić" jakieś 180, 360 czy pokombinować z innymi trikami?

2. Jakie są warunki dla narciarzy? Mimo, że sam nie jeżdżę na nartach to ciekawi mnie to czy trasy nie są nudne, czy idzie poszaleć, pojeździć spokojnie?

3. Jak długo się zjeżdża a jak długo wjeżdża, czeka na kolejkę? Kiedy rok temu byłem w Nowej Osadzie to kolejki były masakryczne. Zjeżdżało się 5-10 min. a wjeżdżało 20 min. Chciałbym tego uniknąć.

4. Jak z noclegami? Tzn. w jakiej cenie i czy daleką są od stoku?

5. Bardziej się opłaca wypożyczać w Polsce czy w Słowacji? Z tego co wiem to w Polsce ale różnie może być :D

Napiszcie jakieś rady co do pierwszego takiego wyjazdu na kilka dni na stok ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...