Skocz do zawartości

Northwave Supra


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

 

zaczynam dopiero przygode z deska i dlatego nie kupuje poki co deski. Jednak chcialbym kupic buty bo jakos nie chce zbytnio wypozyczac butow :) Jako ,ze jestem totalnym poczatkujacym - odpuscilem Burton'y itp. Zdrowy rozsadek podpowiada kupic co "budzetowego" na te pierwsze 1-2 sezony. Sugerujac sie cena i stosunkiem jakosci do ceny znalazlem takie buty: NORTHWAVE SUPRA

 

2.jpg

  • Dwuwarstwowa powłoka zewnętrzna, ogromny komfort, mobilność oraz systemy wspierające stopę pozwolą skupić się na opanowywaniu deski. Kwestię bezpieczeństwa możesz śmiało zostawić modelowi Supra.

  • Podeszwa: Ultralight Outsole - ultralekka konstrukcja o wadze o 35% mniejszej niż przeciętna podeszwa - idealna dla zachowania stabilności na śliskich powierzchniach

  • But wewnętrzny: TF1 - symetryczna struktura przenosi nacisk z tyłu stopy, na resztę buta, obszar palców bez szwów dla większego komfortu. Wkładka EVA z bocznym wsparciem zapewnia termiczną izolację i lepsze wchłanianie

  • 360° Heel Hold System™ - system pasów oplatających but zapewnia mocne i bardzo stabilne trzymanie pięty
  • Wygodna podeszwa wewnętrzna S1
  • Profilowany język 3d
  • System szybkiego sznurowania SL™
  • Flex: 4/10

Znalazlem te buty w cenie niecalych 300 zl. Wiem, ze priorytet to przymierzyc i jesli beda ok to powinny styknac. Flex 4 czyli chyba ok jak na poczatek. Czy ktos mial takie buty? Czy te buty beda dobra opcja na moje zalozenia?

 

Dzieki, pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freedomy nie maja klasycznego sznurowania tylko sysem SL (tzw szybkie sznurowanie) poza tym sa butami sztywniejszymi

 

bez sesnu jest kupowac buty Supra na sezon czy dwa

 

odezwij sie na prv

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci będą siedziec na nodze to bierz po taniosci, jak nie to szukasz dalej, mają Ci trzymac kostke i nie uwierać. Staraj się nie kupowac przez neta butów bo kazdy model czy tez firma ma inny profil buta i nie kazdemu dany but bedzie pasował do stopy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...