Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze butów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z wyborem butów pod swoją jazdę na desce ;/ (Freeride/Freestyle) Od 3 lat jeżdżę w Burtonach Ion 09, jestem z nich zadowolony ale nadszedł czas na zmiany :) Myślałem nad Northwave Decade SL 2014, co o nich sądzicie ? Mój budżet to mniej wiecej w granicach 1000zł, oczywiście im mniej typ lepiej :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyles najnowsze ION ???

Norty Decade sa ok ale moim zdaniem IOny maja mniejsza wage oraz skorupe (tu opinie sa podzielone).

Burton w tym sezonie troche zmienil rozmiarowke dlatego nie wszystkim siedza buty tegoroczne poza tym Decady sa tansze od burkow.

Pytanie jeszcze czy miales okazje przymierzyc te Norty ????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt ale moze sa gdzies Iony z zeszlego roku

wez pod uwage model Burton Imperial (sa tansze od Ion-ow)

i koniecznie przymierz tez norty bo one rowniez nie wszystkim pasuja

 

pozdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Witam,

Polecam buty Nike Snowboarding, jeżdziłem w wielu firmach butów zaczynając od Burtonów-->32-->Celsius-->miałem też okazję jeżdzić w Vansach oraz Northwave'ach oraz Deeluxach natomiast Nike rozwiał moje wszelkie wątpliwości dotyczące butów snowboardowych. Zdecydowanie najwygodniejsze buty w jakich miałem okazję jeżdzić, aspekty techniczne tęz są górną półką

Problem jest w tym że Nike Snowboarding jest ostatni sezon, więc jest delikany problem ze znalezieniem tych butów

Wiem, że możesz to znależć na www.boardroom.pl oraz na ebay'u :)

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...