Skocz do zawartości
bercik

amatorskie produkcje snowboardowe:)

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli stworzyliście jakieś filmy snowboardowe to pochwalcie się nimi tutaj :) Ja podsyłam linki do dwóch. Psycho Gravity Riders -zwiastun to jest film który jest kręcony w naszej mieścinie przez kolegów:) oraz drugi filmik to zapowiedź nadesłana przez pewnego snowboardziste:)

http://www.sti.net.pl/~esnowboard/PsychoGravityRidersZwiastun.rar

http://www.sti.net.pl/~esnowboard/zapowiedz.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no no to widze ze oprócz centrum powstaje film, i kto wie.... moze jacyś pro jeszcze sie ujawnią :D :D no zawistun spoko spoko. A kiedy sie można spodziewać filmu? :) i jaki on ma być długi ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znana jest jeszcze dokładna premiera Psycho Gravity Riders gdyż mamy kumpel ma kasete 60 min przeznaczoną na ten film - nio nie wiem ile w tym momencie jest zapełnione nio ale film bedize taki dość długi raczej :D Ale jak tylko będzie to dam znać:) Mam nadziej że już w pełnej wersji będzie on w odpowiedniej jakości:) - Sprzydałyby sie jakieś scenki freerideowe ale to trzeba w góry jechac:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj kilka godzin i dziś całe przedpołudnie montowałem filmik :D:D no i nawet udało mi sie zmontowac - trwa 6:20 bo tylko tyle ujęć miałem a zajmuje cos ponad 50 MB jak będe mógł to wrzuce go na serwer :) i sobie lokniecie. Normalnie tak mnie to wciągnęło że planuje zakup kamerki cyfrowej a wtedy to już filmiki będą dobrej jakości :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oooo Bercik widze ze bedizemy miec kamerzyste :D:D

a filmik zapodawaj szybciutko bo trzeba oblookac i osadzic :D ( chodz nie watpie )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik już gotowy:) możecie sobie go ściągnąć , zajmuje 50 mb i trwa ponad 6 minut. Loknijcie i dajcie znać czy się podoba:)

www.kfl-wojkowice.prv.pl/filmiki/bercik&maq.rar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i dalej ni ciula, otiwera mis ie ta stronka, ale jest tylko taka pusta biała :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no szkoda:/ hmmmmm...dziwne.... jak wrzuce na inny serwer to wtedy podam Ci innego linka bo nie wiem dlaczego tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedstawiam dwa filmiki ("zapowiedzi") mojego autorstwa! Obydwa pochodzą ze stronki ekipy z Rabki, której jestem członkiem! Podaję linki:

http://www.extreme.rabka.pl/Zadzial1.wmv

http://www.extreme.rabka.pl/10.03.06_%20NT_Zadzial.wmv

Mile widziane komentarze;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Qbass

wczoraj wieczorem sobie obejrzałem oba te filmiki i muszze Ci powiedzieć że całkiem fajne:) szkoda że zabrakło tam skoków na hopach bo byłby już taki kompletny ale tak ogólnie to fajny :) ujęcia z jazdy :D:D podobało mi się i muzyczka też ok:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w pełnej wersji (po maturach) będzie wszystko;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alo Qbass!

No już prawie po maturach... masz już gotowy filmik? z chęcią bym sobie zobaczył:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

prawie robi wielka roznice;) ostatnia mam we srode;) pozniej zaczynam montowac plik! polowe juz mam z kiedys tam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i jak tam qbass? po maturkach już? Jak Ci tam poszło i czy zmontowałeć już ten filmik. Jak zrobisz to podeślij linka na forum to ocenimy:) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche o naszym filmie. :) SN.IN.GI- skrot od snowboarding in giżycko.

Dla Know How'a byl to pierwszy sezon na desce, dla mnie tez ale dwa lata przed tym jezdzilem dzien z instruktorem. Film byl krecony aparatem i stad taka sobie jakosc. :) No i na filmie nie ma paru trikow z powodu wysiadajaacych baterii np noseslide, chicken salad nosegrab 180. no i byl krecony u Know-how'a i Nod!ego za domem wiec nie dziwcie sie ze hopa nie za duza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam!!!

Jaki tytul nosi ten kawalek w waszym filmiku ??

Jest to Girl Yeah Right - Long Haired Freaky People

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przez emule , bearshera itd przez wszystkie programy p2p da się ten kawałek ściągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi