Skocz do zawartości

kryty snowpark w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

elo,

ja nic o tym nie słyszałem żeby w Polsce taki obiekt powstał. Wiem ,że taki snowpark istnieje niedaleko granicy ale w Niemczech... chciałbym się mylić :D

 

[ Dodano: 17 Czerwiec 08, 12:18 ]

dzisiaj przypadkowo trafiłem na ciekawą informację.

 

Przy Hotelu Gołębiewski powstanie pierwszy w Polsce kryty stok narciarski. W długiej na 550 i szerokiej na 50 metrów hali będzie można szusować przez cały rok!! Hala będzie czynna przez całą dobę! Do dyspozycji narciarzy będzie dwu-osobowy wyciąg krzesełkowy. W środku utrzymywana będzie temperatura ok 4 stopni. Nachylenie stoku ok 15 % Kryty stok powstanie w górnej części Karpacza na naturalnym zboczu. Dach zostanie pokryty trawnikiem co pomoże w wkomponowaniu się hali w krajobraz miasta.

 

Planowane otwarcie krytego stoku: sierpień 2009

 

Muszę powiedzieć, że ucieszyła mnie ta informacja:-) jeśli to powstanie to i pewnie znajdzie się miejsce też na jakieś raile i boksy :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

O tym stoku pod Gołębiewskim już słyszałem jakiś czas temu. Takie Snowtropolis w Polsce przydałoby się max, ale raczej się na to nie zanosi.... :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

gdzies juz pisalem o tym ze inwestycja został wstrzymana w zwiazku z kryzysem i nie wiadomo kiedy temat wróci z powrotem,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...