Skocz do zawartości

Damskie wiązania do deski Burton fellgood 3d


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję porady odnośnie wiązań do deski którą udało mi się okazjonalnie kupić, nówka, magazynowana przez długi okres czasu ale po pierwszym serwisie wygląda idealnie.

Kwestia tego, że wcześniej nie wiedziałam, że istnieją takie wiązania, które posiadają dyski 3 d i za poradą kolegi przeszukałam dziś duuużo stron z wiązaniami burton i drake ale nie udało mi się znaleźć nic konkretnego a z większości stron po zapytaniu czy wiązanie będzie pasować lub jakie dyski mają w zestawie, ponieważ na stronie nie ma dokładnych informacji a ja się nie znam, nie dostałam odpowiedzi (możliwe, że nadejdzie na dniach).

Czas mnie trochę nagli bo na święta wyjeżdzam i jeśli jest ktoś mi w stanie pomóc to szukam:

 

Wiązań do deski burton fellgood pasujących do damskiego buta burton w rozmiarze 40 najlepiej w czarnej kolorystyce i do około 400zł.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 3d patent już wygasł i 95% wiązań obsługuje ten system. Albo mają jawnie wywiercone dziury w dyskach albo też czasami ta dziura nie jest dowiercona do końca i wystarczy ją śrubokrętem wypchnąć.

Do 400zł nie poszalejesz za bardzo. W tej cenie będzie wyprzedażowy Drake (np. Jade), Uniona (np. Flite), czy z Ravena s350.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy któreś z tych wiązań by pasowały?:

http://skateshop.pl/product-pol-1152736695-Wiazania-BURTON-Scribe-EST-WMN-black-czarne.html

http://snowsport.pl/p10519-Wiazania_Burton_Freestyle_2014.html

http://snowsport.pl/p10686-Wiazania_Drake_Jade_Black_2013.html

 

Czy jeżeli wiązań nie mogę kupić z takim talerzem to wystarczy, że dokupię taki komplet z firmy wiązań czy wiązania muszą być kompatybilne z tą częścią??

I jeszcze jedno pytanie,jeżeli męski przedział rozmiarowy pasuje na mój rozmiar buta snowboardowego czyli 40 to będzie to duża różnica jeśli kupię męskie a damskie???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

ja polecam wiazania firmy Burton Custom , Misson, Cartel... potrzebuejsz wiazana do tego bata whatever ???

 

BDB sa rowniez FLUXY TT....

 

jak masz pytania pisz

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 11 months later...

ja polecam wiazania firmy Burton Custom , Misson, Cartel... potrzebuejsz wiazana do tego bata whatever ???

 

BDB sa rowniez FLUXY TT....

 

jak masz pytania pisz

 

Pozdrawiam

 

hej!

 

ja mam pytanie:

 

A więc tak: Mam buty firmy Burton i deskę firmy Burton model Social, nad wiązaniami zastanawiam się między dwoma modelami z tego rocznej kolekcji 2015/2016 ze względu na nowy patent the flex slider, myślę że to będzie przydatne na stoku. Ktoś może dać swoją opinię w tym temacie ?

 

Burton Citizen to koszt 579zł natomiast Scribe 839zł. Różnią się od siebie bardzo, zwłaszcza funkcją canting oraz EST, którą posiada scribe.

 

Barton posiada wieczną gwarancję na wiązania swojej produkcji, toteż czy mi takiemu laikowi warto inwestować w wiązania za 839zł (dodam że moja deska kosztowała coś koło 1100zł) czy może nie odczuję różnicy i nie warto mi przepłacać?

 

Zrobiłam małe rozeznanie w sklepach, oraz czytałam wiele wątków na forach internetowych, jednak nadal ciężko mi podjąć decyzję.

 

będę wdzięczna za twoją odpowiedź :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...