Skocz do zawartości

Wielkie Poszukiwania Pierwszej Własnej Deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Temat znany i lubiany, a więc chciałbym prosić o pomoc przy wyborze deski, a więc...

 

Mimo wielu takich samych postów z zapytaniem o pomoc z dobraniem deski, nie znalazłem nic co by w 100% pasowało do mojej sprawy.

 

Jeżdżę od 2 lat, w sumie mam za sobą 7 wyjazdów, głównie na wypożyczonej desce(głównie Head i Raven), Buty oraz uniform, mam własne(29) została tylko deska.

 

Mam 180cm wzrostu i ważę około 82kg,nr buta 44, noga wiodąca, lewa, oczy niebieskie.

 

Głównie chce jeździć na stoku, w przyszłości freeride. Według kalkulatorów najlepsza deska dla mnie to 161, chociaż zdaję mi się że przy tej wadze 159 lub 160 też będzie pasował, będzie pasować?

 

Na deskę wraz z wiązaniami chce wydać do 600/650 zł, wiem, że ogranicza mnie to przeważnie do sprzętu używanego, chociaż szukam tez czegoś nowego w tym przedziale cenowym.

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem dlatego mam wątpliwości jak sobie z tym poradzić, z jednej strony zakup słabej uzywanej deski może mnie zniechęcić do jazdy, z drugej nowa deska + wiązania to koszt 1000+PLN, gdzie używana jest w zasięgu 300.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...