Skocz do zawartości

Smarowanie dechy:)


Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: głowy nie dam sobie za nich uciąć ale moim zdaniem jest to najlepsza firma w okolicy nie jednego konkurenta już wycieli z rynku(czytaj miasta i okolic :mrgreen: ), więc czymś sobie tą renomę wyrobili ... ale swoją drogą nikt lepiej nie zajmie się twoim sprzętem niż ty sam :wink: , a ile pewnie przy tym radochy :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Maciek LKR, tu masz ten korek o który pytałeś wcześniej

Z tym smarowaniem na "odwal się" to troszkę nie tak. Im to zajmuje parę minut, bo mają do tego specjalną maszynę za kilkanaście baniek. Maszyna nie oszukuje. :P Co do satysfakcji z samodzielnej pracy, to w pełni się zgadzam. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dobrych serwisach mają specjalne maszyny. Taka maszynka to kosztuje pewnie od 10 tys. zł w góre. Z tym że taka maszynkla to chyba tylko poleruje ślizg , czyści i moze jeszcze coś innego ale smar chyba żelazkiem rozprowadzają ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bercik

 

Maszyna na zdjęciu, które pokazałeś owszem nie służy do smarowania ślizgu. :] Była tam inna maszyna przystosowana do tego. Polegało to na tym, że na kręcącą się taśmę nakładałeś wosk, a potem ładnie na desce to rozsmarowywałeś. W galerii chyba nie mamy foty z tym...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Raczej nie jest to jakoś wskazane. Ja czegoś takiego nie stosuję. Raz lub dwa razy w sezonie posmaruje sobie dechę na ciepło i starcza spokojnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 years later...

Co myślicie o czymś takim do zmywania starego wosku:

http://allegro.pl/cleaner-base-one-silcare-do-przemywania-570ml-i4716905449.html

http://allegro.pl/pulsar-zmywacz-do-resztek-kleju-smaru-wosku-k235y-i4692556857.html

?

 

Czytałem że benzyna ekstrakcyjna niekoniecznie dobrze robi ślizgowi (wysusza), przez co mam do niej trochę dystans. Szukam też jakiegoś tańszego zamiennika do base cleanerów w sprayu- 30-60zł za 250 ml nie wychodzi zbyt kolorowo (obawiam się że może to wystarczać na niewiele smarowań).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 years later...

Może spróbuj izopropanol? Jest to alkohol, którym się z tego co wiem czyści światłowody. Myślę, że możesz nim spróbować, nie wysusza ale dobrze usuwa zabrudzenia tego typu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...