Skocz do zawartości

Luty, Białka Tatrzańska czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje wyjazd na snowboard dla mnie i mej dziewczyny. W drugiej połowie lutego. Ona będzie dopiero zaczynać, ja już całkiem nieźle jeżdżę. Budżet mamy średni-skromny.

Myślę o białce tatrzańskiej, zachęca mnie karnet tatra ski który to jest na wyciągów sporo a gdy to uwzględnimy to w dość niskiej cenie (360zł za 6dni):

W Białce Tatrzańskiej – Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, Ośrodek Narciarski Bania, Stacja Narciarska Kaniówka

W Jurgowie - Ośrodek Narciarski JurgówSki

W Czarnej Górze – Stacja Narciarska Koziniec, Stacja Narciarska Grapa-LitwinkaW Kluszkowcach – Ośrodek Narciarski CzorsztynSki

 

Boję się jednak tłumów na stokach. Nigdy tam jeszcze nie byłem, a w internecie znajdzie się kilka niepochlebnych opinii.

Czy taki wyjazd jest dobrym pomysłem? Czy też utoniemy w morzu ludzi?

Może inne miejsce było by lepsze?

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumów na pewno tam nie unikniesz ale zobacz sobie ile województw ma wtedy ferie i które bo od tego też wiele zależy. Tam zawsze jest masa ludzi i trzeba uważać. Fakt faktem że dla początkujących to jest to dobry teren bo nie ma stromych stoków i infrastruktura jest bardzo dobra ale ludzi pełno. Może na tych innych stokach które wchodzą w skład karnetu Tatra Ski. Bardzo fajnie jest też w Zieleńcu - dobra infrastruktura i sporo tras ale w większości dosyć łatwe. Nie wiem jak w tym terminie z ludźmi ale pewnie też w kolejkach trzeba swoje odstać. Ambitniejsze trasy są w Czarnej Górze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Ja jadę do 15 lutego tam bede . Jeżdżę na kaniowce ,zawsze jest troche ludzi , rano nie widać muld tak gdzieś po 15-16 można spokojnie jezdzic i nie ma duzo ludzi a jest fajnie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...