Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Uwazam,iz ja Jendrek zasluguje na specjalne wyroznienie lub dodanie do grupy friendsow

 

z KILKU nastepujacych powodow !!:

 

1 Ozywienie jakze martwego Forym na ktorym nic sie nie dzialo

 

2 Wniesienie wiele istotnych informacji pomagajacych nowym uzytkownikom Forum jak i POUCZENIE wyzszych rangom

 

 

Jou Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ej co czytam kolejne posty osobistości tytułem Jendrek, to mam wrażenie, ze ktoś, pisząc to i tym samym robiąc sobie krótko mówiąc jaja, ma niezły polew z nas, że na to odpowiadamy :)

 

2. Jak już wniesienie to 'wielu' nie 'wiele' i 'rangą' nie 'rangom' :)

 

3. ad. 1 teraz za Twoją, Jendrek, się rzeczywiście dzieje, że szok :)

ad. 2 możesz przybliżyć cóż to za istotne informacje? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć.. -.- pouczenie wyższych rangą?! xD heh.. dobre^^

 

4. pzrd :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jendrkowi przekonałem się do pianek,i siedze codziennie po 5h na allegro szukając sobie pianek na deske.

A tak swoją drogą to ja i nevermind na przyjęcie do friendsów zasłużyliśmy sobie ciężka pracą,konstruktywnymi wypowiedziami,i posiadaniem IQ na poziomie powyżej poziomu 4 klasy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kolego ADM moglbys przytoczyc swoje zalsluzenia ?

 

kolejny dowod Przekonalem kogos do pianek

 

btw. ADM zacznij szukac na tym allegro jakiejs fajnej kurtki a pozniej zamija sie piankowymi gaciami, z taka kurtka to nawet piankowe gacie nie pomoga :)

 

[ Dodano: 8 Kwiecień 08, 14:23 ]

2. Jak już wniesienie to 'wielu' nie 'wiele' i 'rangą' nie 'rangom' :)

4. pzrd :cool:

 

 

Eh kazdy moze sie pomylic nazekaliscie na moja pisownie to staram sie jak moge juz wiele osob zauwazylo moj postep !!

 

Wiec wykaz sie odrobina zrozumienia

Kazdy popelnia bledy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pobyt w grupie friends zasługują tylko przyjaciele forum, a póki co Ty nim jeszcze nie jesteś Jendrek. Chętnie bym Ci się podlizał jakoś, ale nie da rady. Zamykam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...