Skocz do zawartości

[ANKIETA] Kamery GoPro na polskich stokach - wynajem


atk

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy,

chciałbym zdobyć wasze zdanie na temat wynajmu kamer sportowych (np. GoPro) na stokach narciarskich. Jeżeli możecie - wypełnijcie krótką ankietę (link poniżej). To tylko 5 pytań, które zajmą nie więcej niż minutę, będę bardzo wdzięczny! Celem ankiety jest oszacowanie czy warto, aby poza możliwością wypożyczenia nart pojawiła się również możliwość wynajmu kamer GoPro w głównych ośrodkach narciarskich w Polsce i Czechach.

 

Zachęcam również do dyskusji na powyższy temat w tym temacie - czy uważacie za dobry pomysł taki wynajem? Czy jednak preferowalibyście zakup kamery na własność?

 

Jeżeli temat został umieszczony w złym dziale - z góry przepraszam, ten wydawał mi się najbardziej prawidłowy.

 

http://goo.gl/forms/eZwTQYGc4z

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

sam jestem posiadaczem tej wspaniałej kamerki i wiem że to super sprawa, jednak z pewnością nie każdy jest w stanie wyłożyć 1200zł na zakup nowej kamerki. Jeśli ktoś nie jeździ za dużo, a chciałby uwiecznić swoje poczynania na desce to z pewnością wypożyczenie kamerki na 1 dzień za 50zł byłoby zdecydowanie lepszą opcją niż zakup kamery. Wg mnie mogłoby to wypalić jeśli tylko w wypożyczalniach czy na stokach byłoby to odpowiednio zareklamowane.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...