Skocz do zawartości

wyjazd na deskę dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Moglibyście zasugerować jakiś wyjazd grupowy na deskę dla ludzi, którzy chcieli by nauczyć się jeździć? Wiem, ze wstyd w wieku 25 lat nie umieć szusować, no ale nie wszyscy mieli takie możliwości w młodości :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście zasugerować jakiś wyjazd grupowy na deskę dla ludzi, którzy chcieli by nauczyć się jeździć? Wiem, ze wstyd w wieku 25 lat nie umieć szusować, no ale nie wszyscy mieli takie możliwości w młodości :)

 

Żaden wstyd, ważne że chcesz się nauczyć jeździć :)

Musze Ci powiedzieć, że każdego sezonu spotykam zielonych,którzy przyjeżdżają ze Snow show w Alpy i po tygodniowym szkoleniu nawet dobrze sobie radzą.

A jeśli chodzi o wyjazdy grupowe tego typu w Polskie 'Alpy' to nie pomogę, bo zawsze wybierałem się u nas indywidualnie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amateur jestem w stanie zrozumieć Twoje podejście, że nie chcesz od razu zapędzać się w Alpy bo i tak nie skorzystasz z uroków i możliwości jakie dają te stoki a finansowo na pierwszy rzut oka wyszło by to drożej niż u nas. Jadąc w Alpy zdecydowanie lepiej byłoby mieć już za sobą jakieś podstawy bo wtedy po tygodniowym wyjeździe jesteś w stanie zanotować duży progress. Jeśli zależy Ci na wyjeździe w nasze góry to możesz sprawdzić ofertę ehschool.pl - w zeszłym sezonie mieli jeden lub dwa krajowe wyjazdy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bercik ma trochę racji, że na początku nie użyjesz na stoku tak jak ludzie którzy już jeżdżą aczkolwiek jestem zdania, że każdy musi się gdzieś nauczyć śmigania :)

A Alpy to inny stan świadomości i jakości w porównaniu do naszych miejscówek, chociaż nie ma co narzekać bo powoli wszystko się rozkręca. Niestety warunkami i tak nie dorównamy..

Tak jak pisałem wyżej, osób zielonych nie brakowało i dalej namawiałbym na wyjazd ale to Twoja decyzja.

Jak chcesz dopytaj sobie na FP Snow showa, pewnie znajdziesz jakiegoś nowicjusza, który pierwsze kroki stawiał za granicą i powie coś konkretniej niż ja ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Z całą pewnością to nie jest powód do wstydu, a wręcz przeciwnie do dumy. Bardzo dobrze, że chcesz rozwijać swoje pasje i spełniać marzenia. Ja rozpoczełem swoją przygodę ze snowboardem w liceum. Pojechaliśmy wycieczką do Białki Tatrzańskiej i tam wszystko się zaczeło. Bardzo polecam to miejsce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Ja pierwsze kroki stawiałam w tamtym roku na stoku w Witowie (Koło Zakopanego) i jak dla mnie super, bo pierwsze 2h na oślej łączce z dzieciakami a potem już na normalny stok. + tego miejsca jest to ,że ośla łączka jest na tyle mała ,ze po zjeżdzie można podejść pieszo na górę a duży tok ma wyciąg krzesełkowy więc nie ma bólu z okrutnym orczykiem :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...

U mnie wszystko zaczęło się od tego, że mój brat pożyczył mi swój snowboard i zaczęłam się uczyć na oślej łączce.Swoje pierwsze kroki na desce stawiałam na Słowacji. Nie warto porywać się na wielką górę, ponieważ to może nas tylko zrazić. Nie zapominajmy, że warto mierzyć siły na zamiary. Z zagranicznych stoków polecam Livigno, a z naszych polskich stok w Witowie.Na deskę czy narty warto wybrać się do Świeradowa Zdroju, jest tam świetny, długi stok, dwie trasy z rożnym stopniem trudności i kolej gondolowa. A co myślicie o wyjazdach integracyjnych w góry ? Czy poprawi to komunikacja wewnętrzna w firmie warszawa ? Czy dla Panów zorganizowanie zjazdów i grzaniec a dla Pań Spa to dobry pomysł?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

Ja pierwsze kroki stawiałam w tamtym roku na stoku w Witowie (Koło Zakopanego) i jak dla mnie super, bo pierwsze 2h na oślej łączce z dzieciakami a potem już na normalny stok. + tego miejsca jest to ,że ośla łączka jest na tyle mała ,ze po zjeżdzie można podejść pieszo na górę a duży tok ma wyciąg krzesełkowy więc nie ma bólu z okrutnym orczykiem :P

Orczyk nie jest taki zły w końcu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Cześć,

jeżdżę na desce od 5 lat, do tej pory zawsze wypożyczyłam deski, jednak przyszedł moment, żeby kupić swoją pierwszą deskę.

W związku z tym, żę aktualnie w sklepach panują przeceny na ten sprzęt, jaką deskę jesteście w stanie mi polecić?

Osobiście do gustu przypadła mi ta : https://zygzaksnow.pl/pl/deski-snowboardowe/pid7300-deska-snowboardowa-gnu.html

co myślicie o tej desce?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...