Skocz do zawartości

zastrzeżenia do Jackiela :P


Rekomendowane odpowiedzi

ej no nie wydaje Ci się (Jackiel) że trochę przesadzasz?? :P to że ktoś cośźle napisze ortograficznie czy stylistycznie to nie znaczy żeby go od razu gasić!! tak przynajmniej mi się wydaje! forum jest po to żeby pisać sobie bez jakichś ograniczeń itd - ja rozumiem że trzeba się trzymać tematu ale te Twoje odzywki czasem to żaaal.... :neutral:

 

p.s oczywiscie nie mam jakichś osobistych uprzedzeń tylko tak po prostu stwierdzam po tym co czytam na forum. pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz że jendrek pisze kardynalnie niegramatycznie i nie po polsku?

Drobne błędy można każdy przepuścić,ale rany,jak się czyta jego posty to aż oczy bolą

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdźcie jakiegoś moderatora co tu będzie sprzątał, a nie się opierdalał to sobie dam spokój.

 

Jestem człowiekiem, którego czyjaś głupota i ignorancja bardzo irytuje. Uważam, iż ktoś pisząc w ten sposób po prostu nie okazuje innym osobom szacunku.

 

Tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdzę że Jackielowi źle idzie pełnienie funkcji moderatora.... chciałam tylko powiedzieć że chyba się przejął swoją rolą aż za bardzo. Bo w sumie Jackiel, gdybyś mnie tak parę razy zgasił to chyba nawet nie chciałoby mi się już pisać na tym forum więcej... to by było tyle. wyraziłam swoją opnię - wiadomo, nie każdy musi się z nią godzić :wink: pozdro dla Was:) :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
noo wlasnie skoro Jackiel srednio CI idzie pelnienie funkcji moderatora, zglaszam SIEBIE na nowego wszechwladce ....

Jedyną funkcję jaką możesz dostać to rola odświerzacza wpisów w shoutboxie. A i to może być dla Ciebie czymś nie do podołania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bym miał to bym napisał, jak widać na przykładzie innych przypadków ^.^

 

[ Dodano: 26 Luty 08, 22:17 ]

Jendrek - Co robię według Ciebie źle?

 

Może potrenuj to zadanie, które Ci na razie powierzyłem, co?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JackieL lubi rzucić jakimś sarkazmem. Taki już jest, choć czasem zdarza mu się przesadzić. Mimo wszystko pracę wykonuje solidnie, więc ja jestem z niego zadowolony. JackieL przede wszystkim gniecie tych, którzy popełniają błędy, są tego świadomi i nic z tym nie robią. W końcu co to za problem zainstalować sobie chociażby FireFox'a, który ma wbudowany słownik? Akurat w tej kwestii jak najbardziej go popieram...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak poczytałam wpisy niektórych osób (nie będę tu wymieniać) to muszę przyznać Jackiel że wogóle to pochwałka Ci się należy że sprowadzasz niektórych na ziemnię :mrgreen: rzeczywiście jest różnica jak się raz zrobi jakiś błąd ortograficzny a jak się pisze tak, jakby się podstawówki nie skończyło :razz: wogóle to chyba powinnam się cieszyć że po mnie nie pojechałeś za ten temat heheh :mrgreen: pozdrooo i moderuj sobie dalej spokojnie :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...