Skocz do zawartości

najlepsze snowparki w Alpach, gdzie jechać?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi gdzie w Alpach można znaleźć jakieś porządne snowparki z dobrą infrastrukturą i porządnie przygotowanymi stokami. W Polsce ogarnialiśmy Białkę i Zieleniec, ale po kilku latach warto zrobić progres w jakiś lepszych miejscówkach. Tak sobie pomyśleliśmy, że może wypad w Alpy, ale po sprawdzeniu każde miejsce wydaje się ok, do tego każde jest ‘podobno’ najlepsze. Zbytnio nie wierzę takim reklamą i wolałbym coś przetestowanego żeby się nie zawieść i nie stracić dużej kasy. Z góry dzięki za dobre info!! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku w lutym byłem ze Snow show w francuskim Chamrousse i mają tam jeden z lepszych snowparków.

Niestety nie korzystałem ale z tego co słyszałem, to nasi towarzysze-freestailowcy z Krakowa bardzo sobie chwalili.

Mówili o jakiś railach, poduszce do skoków itp. Ale szczerze ci powiem, że nie wiem co to nawet jest :P

W każdym bądź razie wszystkie trasy były dobrze przygotowane :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku w lutym byłem ze Snow show w francuskim Chamrousse i mają tam jeden z lepszych snowparków.

Niestety nie korzystałem ale z tego co słyszałem, to nasi towarzysze-freestailowcy z Krakowa bardzo sobie chwalili.

Mówili o jakiś railach, poduszce do skoków itp. Ale szczerze ci powiem, że nie wiem co to nawet jest :P

W każdym bądź razie wszystkie trasy były dobrze przygotowane :)

 

O Chamrousse nie słyszałem, ale sobie sprawdzę. A ten snowshow.pl?? gdzieś mi się przewinął, powiedz mi jak poziom wycieczek u nich. Warto jechać?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź miejscówkę, jest naprawdę w porządku, jeśli będzie opcja to w tym sezonie też pojedziemy.

A co do Snow show to wg mnie warto, jak to się mówi cena do jakości na b.dobrym poziomie.

Już w autokarze integracja była spoko, co zwiastowało udanym wypadem :D

Do lokum itp. nie było zastrzeżeń, wiadomo mogło być trochę więcej miejsca, ale przecież nie przyjechaliśmy po to by siedzieć w pokojach.

Miejsce jak już wspomniałem-bajka. Zresztą sam sobie sprawdź, co i jak jeśli jesteś zainteresowany, w sieci nie brakuje informacji nt. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

O Chamrousse nie słyszałem, ale sobie sprawdzę. A ten snowshow.pl?? gdzieś mi się przewinął, powiedz mi jak poziom wycieczek u nich. Warto jechać?

 

Też polecam Francję, bylem w tym roku i z pewnościa jeszcze nie raz tam pojadę

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja polecam Nike Snowpark Montafon. Ten największy w Austrii i Europie snowpark. Na jego terenie znajduje się również strefa chillu z leżakami i muzyką. Dodatkowo w każdy poniedziałek o godzinie 10:00 za jedyne 5 Euro można wziąć udział w zorganizowanych zajęciach z freestyle’owym przewodnikiem.

-----------------

Porządne sprzątanie Warszawa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...