Skocz do zawartości

Deska dla początkującego/średniozaawansowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Elo!

 

Jestem nowy na forum, więc z góry przepraszam za błędy w opisie tematu.

 

Jestem na etapie zakupu deski butów i wiązań, była by to pierwsza moja deska, ponieważ przez ostatnie 2 lata wypożyczałem sprzęt. Ale po kolei:

 

Wzrost 186cm

waga 90kg

rozmiar buta: niestety 47 (30.5 czm US 12.5 UK12)

cena: chcialbym zamknać wszystko (deska buty wiazania) w 2000zł jeśli to możliwe.

Wydaje mi się, ze mój poziom to początkujący/średniozaawansowany, więc była by to deska do doskonalenia techniki.

 

Zastanawiałem się nad tymi dwoma:

 

http://www.snowshop.pl/deska-snowboardowa-k2-brigade-2014

http://www.decathlon.pl/snowboard-freeride-rossignol-templar-id_8286255.html (nie moge niestety nigdzie znaleźć rozmiaru)

 

Jakie ewentualnie wiązania do niej dobrać i jakie buty polecacie?

W ogóle się na tym nie znam, więc liczę na szczegółowe porady icon_smile.gif.

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi, piszę to w maju bo liczę, ze poza sezonem wyhaczę coś taniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego ma służyć deska? Pierwsza to AM, a druga FR, więc dwie kompletnie różne deski do innych rzeczy?

 

Jak narazie chcę podszkolić tehnike. Jeździłbym głownie po stoku zwykłe zjazdy, bez jakiegoś skakania narazie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie K2 Brigade to fajna opcja. Z rozwiązań w dobrej cenie mogę Ci polecić jeszcze Pathron Legend/Flaxer. Zacząłbym od przymiarki i zakupu wygodnych butów i na nich bym nie oszczędzał.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie K2 Brigade to fajna opcja. Z rozwiązań w dobrej cenie mogę Ci polecić jeszcze Pathron Legend/Flaxer. Zacząłbym od przymiarki i zakupu wygodnych butów i na nich bym nie oszczędzał.

 

A jak jest jeśli chodzi o ceny, są jakieś promocje przed sezonem? Czy lepiej teraz coś szukać?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie K2 Brigade to fajna opcja. Z rozwiązań w dobrej cenie mogę Ci polecić jeszcze Pathron Legend/Flaxer. Zacząłbym od przymiarki i zakupu wygodnych butów i na nich bym nie oszczędzał.

 

I jeszcze jedno pytanie: Jakie wiązania do tej deski polecasz?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje to zaczęły się po sezonie i teraz będzie po prostu co raz mniej sprzętu przecenionego, a w pierwszej kolejności będą znikały najpopularniejsze długości. Co do wiązań, to popatrz na coś z Rome, Fluxa, K2, Drake, Union.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocje to zaczęły się po sezonie i teraz będzie po prostu co raz mniej sprzętu przecenionego, a w pierwszej kolejności będą znikały najpopularniejsze długości. Co do wiązań, to popatrz na coś z Rome, Fluxa, K2, Drake, Union.

 

Nie uwierzysz co się stało :D. Przecenili mi tą k2 na 470zł :) od razu kupiłem! Zajebiście. Dzięki za wszystkie rady!

 

Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakiej stronie kupowales ?

 

Na tej co wkleiłem link. Była promocja "Hit dnia", teraz jak patrze to jest stara cena. Mega fart miałem, bo już w piątek miałem brać, a tu taka okazja :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...