Skocz do zawartości

Ortalion


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem poczatkujacy:)

Nie wiem czy bede duzo jezdzil na desce, ale chce sie na poczatek ubrac jakos niedrogo. Mam takie zwykle spodnie ortalionowe. Zdaje sie, ze one nie maja zadnego systemu odechowego. Czy moge je sobie zalozyc na leginsy i tak jezdzic czy to bedzie zly pomysl?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie zły pomysł,szybko ci dupa przemoknie i przemarznie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli w sumie przemakanie materiału podczas siedzenia na sniegu (którego nie uniekniesz pierwszego dnia)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Dokładnie :D

W takich spodenkach, to możesz sobie na sankach pozjeżdżać na górce na osiedlu ;)

Polecam zainwestować w jakieś normalne - niekoniecznie za 300 zł. Może przejdź się do jakiegoś tesco czy w podobne miejsce i poszukaj ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł idiotyczny, chyba, że koniecznie chcesz odmrozić sobie coś bardzo cennego.

 

W przypadku skromnego budżetu najlepszym rozwiązaniem będzie zakup jakichś spodni od coalition. Używanie spokojnie dostaniesz za 100/ 150 zł. Po pierwsze dadzą Ci większy komfort na stoku, niż całe badziewie od cropp'a i house'a z ortalionem na czele, a po drugie będą wyglądać. Nie są to spodnie wysokiej jakości i w żadnym calu nie są w stanie konkurować z burtonem(i podobnymi), ale pozwolą Ci przynajmniej na chwilę zapomnieć o niedogodnościach zimy. Jak chcesz przeznaczyć na spodnie nieco więcej, to śmiało celuj w produkty bonfire i chanex. W ubiegłym sezonie spodnie 10/8 od bonfire można było dostać za jakieś 150-200 złociszy(przecenione, żeby była jasność). Przetestowałem i szczerze polecam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...