Skocz do zawartości

od czego zacząć na boxie??


Rekomendowane odpowiedzi

Sądze że jak będziesz umiała zrobić dobre ollie,to będziesz mogłą myśleć o boxie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to na pierwsze boxy nawet ollie nie trzeba umieć. Pełno jest skrzyń i rejli, które mają zrobiony najazd tak, że nawet nie trzeba się wybijać. Jeśli już w miarę radzisz sobie z jazdą, to spokojnie za pierwsze fifty-fifty możesz się brać. Najeżdżaj spokojnie na jakiś łatwy box, lekko ugnij nogi w kolanach i po prostu po nim przejedź. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem ale najbardziej się boje że mi się decha będzie jakoś obracać :P tzn ze bedzie mi sie odwracać tak bardziej w poprzek:P no ale w tym sezonie to chyba mi się już nawet nie uda spróbować bo chyba nam się zima skończyła:P pozdrawiam i dzięki wielkie:) :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz obracać się tułowiem, to decha też nie będzie się obracać. :) Fifciak jest naprawdę prosty. Wystarczy się przełamać i potem już z górki jest. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie z przełamaniem się chyba nie będę miała problemów :mrgreen: już tak się na tej desce wyobijałam że teraz to mi już jedno :razz: tak czy inaczej prawdopodobnie będę musiała z tym poczekać do następnego sezonu :mrgreen: bercik chciał mi przed domem boxa robić w tym roku ale jak się do tego zabraliśmy i miało być już spawane to się ku*** śnieg roztopił :P zobaczymy jak będzie :wink: pozdro i dzięki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 6 years later...
  • 2 years later...

Na początku polecam zainwestować w instruktora. Bo bez niego będzie trudno nauczyć sie prawidłowej techniki, no i późniejszych ewolucji. Ja jestem nowa w tym sporcie, ale polecam poszukać w tej wyszukiwarce trenerów i instruktorów: http://lepszytrener.pl/snowboarding

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

To fakt, ja swój pierwszy box zaliczyłem bardzo szybko. W pierwszym sezonie. Przejechałem po nim ok, ale z wrażenia po zjeździe zaliczyłem glebę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...