Skocz do zawartości

Deska RIDE MACHETE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem początkujący i chciałbym się doradzić co do kupna deski, a mianowicie planuję zakupy deski RIDE MACHETE.

Proszę Was o opinie na temat tej deski.

http://ridesnowboards.com/snowboards/machete

Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

 

PS: jeżdżę już 3 lata i mam trochę doświadczenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie do jazdy po stoku i troszkę do skoków, a budżet to w graniach 1000-1500zł. Właśnie chcę kupić na koniec sezonu po zniżce bo właśnie spotkałem tą Ride Machete za okolo 1300zł więc chyba dobra cena.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ogólnie deski Ride nie leżą jakoś szczególnie. Na Machete miałem okazję kilka razy zjechać i tak średnio to wspominam. Oczywiście warunki do jazdy nie były wtedy najlepsze wiec ta opinia do końca też nie może być obiektywna. Z tego co pamiętam to do samej jazdy była całkiem spoko ale do zabawy już nie bardzo.

 

W tym przedziale cenowym warto się zainteresować takimi deskami jak Endeavor Guerilla, K2 Fastplant, Voelkl Riot, Pathron Sensei, Endeavor Live, Rome Agent, Capita NAS

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź co do deski, a mam jeszcze pytanie: otóż mam 184 cm wzrostu i wagę koło 65-70kg więc chciałbym się dopytać co do rozmiarów deski.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za pomoc:)

A z tych desek które podałeś to która według Ciebie najlepsza?? nie biorąc pod uwagę ceny

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...