Skocz do zawartości

PROBLEM Z WYBOREM DESKI ŚREDNIOZAAWANSOWANA


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,przymierzam się do zakupu deski ale zupełnie nie orientuję się na jaką powinnam zwrócić szczególną uwagę ? Jeżdżę 3 sezon po 3 letniej przerwie spowodowanej wypadkiem na desce. Potrzebuje na pewno miękką, zwinną deskę która wybacza błędy ale przy tym stabilną - średnio zaawansowaną z możliwością kontynuowania jazdy na poziomie zaawansowanym. Kwota na początek do 1000 zł. Oddzielnie chcę skompletować deskę i wiązania bo chyba bardziej mi się to opłaca - z tego co widzę po stronach.Buty mam;)

 

Podoba mi się deska http://sportoutlet.pl/deska-do-snowboardu-salomon-pulse-150-cm.html, ale nie wiem czy byłaby ok i jakie wiązania powinnam dobrać?

 

Proszę o pomoc!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedź.

 

Jeżeli chodzi o moje pierwsze kroki, jeżdżę w miarę poprawnie, z łatwością balansuje na desce, choć tracąc kontrolę przy większej prędkości potrafię spotkać się z ziemią :) Więc tak naprawdę, nie wiem nawet jak mam określić swoje zaawansowanie. Na pewno nie chce deski na 2, 3 sezony. chciałabym pojeździć na niej troszkę dużej i co najważniejsze musi dobrze skręcać, bo jeździłam na wypożyczonych i znacznie odczuwałam różnice.

 

A co z headem i salomonem ? odpada?

 

Z K2 znalazłam coś takiego: http://allegro.pl/deska-k2-brigade-catch-free-152cm-12-13-cz-wa-i3879374064.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlitujcie się nade mną :) Którą nie sprawdzam, to coś nie halo. Może ktoś mi coś jest w stanie zaproponować, co by rzeczywiście było warte zachodu ? i nie okazało się po kilku dniach na stoku pomyłką.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K2 brigade to również podstawowy model deski - lepiej poszukać czegoś innego. Generalnie może być ciężko o dobrą deskę za 1000zł. Z K2 polecam Ci dwa modele - High Lite i K2 Eco Lite, ale są deski znacznie droższe. ALe są też inne ciekawe opcje warte uwagi : Voelkl Flavor , Arbor Poparazzi , Endavor Diamond, Rome Lo-Fi Voelkl Savvy - to są deski dobre, wszechstronne deski na wiele sezonów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki- zaraz się z nimi zapoznam. Czytałam jeszcze o BURTONACH, i tak nie wiem co sądzić o burton feelgood flying v czym się różni od samego feelgood no i burton social- czy zawracać sobie w ogólę tym głowę? Opinie są dość dobre, ale co do różnić i tego czy by sie nadawała dla mnie to nie wiem:)

 

Podkreślę jeszcze, że zależy mi aby dobrze radziła sobie na lodzie, choć też nie wiem, czy to kwestia modelu deski czy naostrzonych krawedzi :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...