Skocz do zawartości

pomysł na nowy układ strony


Rekomendowane odpowiedzi

Po tym sezonie szykuje się przebudowa portalu, zmieni się layout strony jak również układ. I w tym miejscu rodzi się problem ... jak powinien wyglądac nowy układ strony ?? Jest jeszcze troche czasu ale warto się już pomału nad tym zastanawiac. Jeżeli widzieliście jakąś stronę o interesującym, ciekawym, funkcjonalnym układzie to podsyłajcie linki albo poprostu piszcie jakbyście widzieli nowy układ strony.

 

Będe wdzięczny za jakieś wskazówki, sugestie, pomysły ...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny gdyby pisały tu osoby, które mają jakieś konkretne i przemyślane koncepty odnośnie nowej wersji strony.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie... Już pół roku temu wspominałem, że warto by było odświeżyć layout. Ogólnie dobrze by było zostawić też starą grafikę i zrobić możliwość jej zmiany. Wtedy każdy widziałby stronę tak jak mu się najbardziej podoba. Poza tym moglibyśmy uporządkować troszkę działy i podstrony... Zamiast 40 różnych podstron można by to podzielić na powiedzmy 5 kategorii... Np. do jednego działu wrzucić materiał strony (filmiki, zdjęcia, artykuły, tapety). Później takich 5 głównych kategorii umieścić gdzieś w grafice i podczas najeżdżania na daną kategorię myszką, rozwijałaby nam się lista podkategorii. ;p Jeszcze pomyślę jakby to mogło dokładniej wyglądać... ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego pomysłu nie ma konkretnej strony... xD Poszukam czegoś, co mogłoby to przypominać. ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O coś takiego mi chodzi tylko, żeby to było mniej szablonowe i nieco bardziej oryginalne, a nie tak jak tutaj, że wszystko w kwadratowych ramkach jest. ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...