Skocz do zawartości

Pathron Powder Toy +???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakie wiązania najlepiej dobrać do deski Pathron Powder Toy, głownie stok i troche FR? Wzorst 178 waga 73 kg. Kwota do przeznaczenia w okolicach 400zł. Moje propozycje flux pr 15 albo raven600 raven 700. Co o tym myślicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PR15 to świetne wiązania, ale to raczej wiązania AM/FS i będą za miękkie do tej deski. Flexem do tej deski najlepiej pasują sztywne s700. Testowałem je przez tydzień z moim Powder Toyem i fajnie się ten zestaw sprawował. Dobrze chodzą pompki, strapy dobrze trzymają. s600 są trochę bardziej miękkie, ale przede wszystkim mają gorszy dolny strap.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz dobre wiązania, z wyższej półki to polecam Ci do tej deski Rome Arsenal, ewentualnie Rome 390-tki. Arsenal jest sztywniejszy!

 

Troche wiazań już "objeździłem" i jeśli chodzi o komfort użytkowania, trzymanie buta to w Rome czuje sie najlepiej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

390 bardzo dobry wybór, tylko słabo się mieści w kwocie 400zł, które cdam ma do wydania :)

Cdam - Powder to nie jest deska FR z serii ekstremalnych jak np. Duprazy, ale taki allroundowy FR, na którym jak przesuniesz sobie wiązania na insertach, możesz się nawet pobawić, więc na muldach da radę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie - nie zauważyłem że 400zł ma do wydania:) W tym przypadku dokładam Rome Shift. Średniej sztywności wiązania, dobrze trzymają buta, bardzo komfortowe - ewentualnie jeszcze drake Fifty no i podtrzymuje Raven s700 .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...