Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

o widze że nie tylko ja jestem fanem jurgowa ;]

 

to nasza główna miejscówka jesli chodzi o taterki. wyjazd zaplanowany i na okres miedzy swietami a sylwestrem. pewnie beda tlumy, ale w innym terminie czasu brak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jurgów to mój ulubiony stok.. i raczej nigdy tam tłumów ne było. Znaczy się nigdy tam ne widziałam aby było tam az tyle ludzi... Więc możliwe że tam gdzieś można sie przypadkiem kiedyś na siebie nadziać :D hah

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Byłam na Jurgowie od II dnia świąt. Przyznam sie że to wyjątkowe miejsce w którym widać że właściciele wyciągów dbają o klientów. Zresztą ten rok był wyjatkowy. Na Słowacji pełno było narciarzy z Rosji, Ukrainy nawet z Litwy i Białorusi. Pełno ... na basenach. Wszystko stało łącznie z Łomnicą. A Jurgów jak to mówią Słowacy "fungował". Swoją drogą nie dziwię się wschodnim turystom że wolą Słowację. Tam są wszędzie atrakcyjne baseny, a w Polsce jedynie Bukowina Tatrzańska www.zamiasto.com.pl . Cóż na Słowacji gdzie miałam swoją chatkę na basen wchodziło tyle ludzi co latem. O dziwo sporo było ludzi z Zakopanego, Krakowa i Podkarpacia. No ale co sie dziwić ceny basenów na Słowacji są ponad połowę niższe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...