Skocz do zawartości

Na temat designu, grafiki w snowboardzie smutne żale :(


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bo widzicie,wy nie jesteście metlami,nie rozumiecie tych klimatów... ave szatan! (szatan - ksywa kolegi z kolonii)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słucham metalu ale i tak jak dla mnie nie jest to ciekawe czaszki i budynki do tego jakoś tak niebiesko... Nie podoba mi się. A co do tego że klejone to nie mam nic przeciwko jeśli by to nie brudziło deski po usunięciu i dość dobrze się trzymało to może sie przyjąć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrywa sie to bardzo łatwo to jest folia wiec nie brudzi deski wczesniej miałem tam naklejki niektóre były naprwde w opłakanym stanie słabej jakość które po zerwaniu zostawiły brzydkie ślady jeśli chodzi o samam grafike to byłe tylko próbny projekt mysle ze na 1 sezon !! !! !! koszt takiej naklejki to 27 zł wiec wydaje mi sie ze nie zadużo ! w najbliższym czasie bede robił deseczke mojej dziewczyny wiec dam też kilka fotek do oceny ! ! dzieki !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo widzicie,wy nie jesteście metlami,nie rozumiecie tych klimatów... ave szatan! (szatan - ksywa kolegi z kolonii)

Co za wyszukana uwaga-dowcip.

Pozdrawiamy kolegę.

 

 

 

 

 

Czekam na zdjęcia deski dziewczyny ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 3 daje radę. Ten kod kreskowy też jest spoko. Oryginalny. ;] Reszta max za różowa. Projekt z czaszkami ni podoba mi się. Btw... W photoshopie to przygotowujesz?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójeczka, dla mnie, bardzo w porządku. Reszta znacznie lepsza niż projekt na Twoją deskę. Widać motywacja większa ; ) Z Różowej Pantery zdecydowanie wyjebałbym to co miałoby być między wiązaniami - te piorunki, rączki, dziury i inne niepotrzebne i psujące kompozycję gównolity.

 

Jestem na tak : )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

ja wybieram ZYB dla mnie i dla dziewczyny 7 za jakis czas pokaze jak wypadły dechy :D pozdro ! jesli ktos by chciał własna grafike na deske to polecam sie !!!!!!!! tak jak pisałem wczesniej to jest tylko naklejka zawze mozna zerwac :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos by chciał własna grafike na deske to polecam sie !!!

 

zapodal bys z laski swojej co takiego kreatywnego zmontowales :) nikt za przeproszeniem nie bedzie kupowal kota w worku.. a moze akurat sie skusze na twoje cacko :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...