Skocz do zawartości

Na temat designu, grafiki w snowboardzie smutne żale :(


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Możliwośc namalowania własnej grafiki na pewno jest ale to chyba robota dla kogoś kto maluje areografem bo za bardzo innej możliwości sobie nie wyobrażam. Grafika na folii chyba nie zda egzaminu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to jest możliwość namalowania własnej grafiki, ale to wszystko na zamówienie i chyba trochę kosztuje. Musiałbyś poszukać...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Powiem tyle, że sama jeździłam na Rossigniolu z najnowszej kolekcji. Czym dłużej się przyglądałam tej desce, tym bardziej się załamywałam. Na początku wszystko mi się podobało, dopiero po kilku dniach zaczęłam patrzeć bardziej krytycznym okiem i... grafika fatalna. Proste efekty, które da się uzyskać w prawie każdym średnio-zaawansowanym programie graficznym.

Nie postarali się, fakt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 months later...

siema

jesili chodzi o grafe moge załatwic wam własna grafike

jeszcze nad tym pracuje ale mam pomysł jak to zrobić orienotałem sie cena to około 100 zł z tego co wiem spisuje sie to bardzo dobrze na warunkach sniegowych i wilgotynch :D

zainteresowanych prosze o kontakt

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spoko

wiec sprawa wyglada

tak

przesyłacie do mnie swoj projekt dechy no i ja go obrbiam troszke!

pozniej to drukuje na foli i jest wspaniała naklajeczka na deseczke z wasza grafa TAK TO JEST NAKLEJKA :D własna grafa na deseczce A jEŚli sie nie bedzie podobac to zrywasz i masz stara grafe :D i tak mozna na okrągło koszt takiego SZPANU TO OKOŁO 80 ZŁ

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wątpię w jego trwałość. Przyklejona folia długo się nie utrzyma, a później mogą być po niej nieładne ślady. ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie napisze jakie zabiegi :D hehe

dzis skonczyłem robic grafe na nos do mojej dechy po zrobienu wszytkiego

dam foty jak wyszło kazdy bedzie mogł ocenic ! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Nie mam jak na podstawie tych zdjęć ocenić jakości wykonania, więc ocenię sam projekt.

 

Dla mnie jest nieco obrzydliwy, nieposkładany, nie trzymający się kupy, brzydki - ogólnie nie podoba mi się.

 

Nou offenz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...