Skocz do zawartości
Turysta89

Ojro wymiana walut!

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na rozpoczęcie sezonu na deskie do Włoch, jeżdże co roku ale dopiero w tym roku kolega podrzucił mi link do internetowego kantoru www.viakantor.pl -> powiedzial ze korzysta zawsze przed wyjazdami za granice zeby wymienic walute i przyoszczedzic.

Ktoś coś wie na temat tego kantoru ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma większego sensu wymieniać większej gotówki - wiadomo coś trzeba mieć a za resztę możesz śmiało płacić kartą - z tego co pamiętam bank przeliczy ci po podobnym kursie co w kantorze. Jeśli będziesz stratny to jakieś groszowe sprawy, a jest to wygodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma większego sensu wymieniać większej gotówki - wiadomo coś trzeba mieć a za resztę możesz śmiało płacić kartą - z tego co pamiętam bank przeliczy ci po podobnym kursie co w kantorze. Jeśli będziesz stratny to jakieś groszowe sprawy, a jest to wygodniejsze.

Jeśli wymieniasz kasę poprzez platformy internetowe to masz korzystniejsze kursy niż w zwykłych kantorach, czy w bankach, oszczędza się ok. 5%. A wymienione przez internet waluty i tak trafiają na Twoje konto bankowe - więc i tak możesz i tak płacić kartą, więc wygoda jest nienaruszona, a oszczędność też jest.

Ja przed każdym wyjazdem wakacyjnym za granicę wymieniam euro w taki sposób, dla mnie niezawodny kantor to https://www.walutobox.pl/ Na rynku jest ich pełno, więc każdy wybierze coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie zajmowałem się wymianą hajsu online. Czy naprawdę warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądze, że lepiej iść do kantoru i wymienić. Na poczcie też się da jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zagwarantowane bezpieczeństwo i tani koszt wymiany walut w internecie za pośrednictwem kantoru www.kantor.pl. Też wymieniam euro na złotówki i dokonuje przelewów zagranicznych do rodziny w Polsce bo mieszkam w Niemchech i tam pracuje w tej chwili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja preferuję bo zawsze mają korzystniejsze kursy i szybkie terminy realizacji. Myślę, że w obecnych czasach szkoda czasu i pieniędzy na chodzenie do tradycyjnych kantorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze by było mieć kartę w euro i do dyspozycji jakiś kantor internetowy, który z automatu przelicza w atrakcyjnej cenie. Chyba któryś z dużych kantorów internetowych miał w ofercie wydanie karty właśnie w Euro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też myślę, że najlepiej jest wymienić w stacjonarnym kantorze. No chyba, że wymieniasz kilkanaście tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od siebie mogę polecić dobrykantor.pl bardzo często mają wyprzedaż walut

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli zależy Ci na korzystnym kursie, to skorzystaj z https://ekantor.pl/ile-kosztuje-funt/ Z nimi zyskasz nawet do 10% więcej. To sprawdzona marka, istniejąca od wielu lat na rynku. Zaufało jej już wielu przedsiębiorców i podróżników. W razie jakichkolwiek pytań, możesz zwrócić się o pomoc do pracowników, którzy są dostępni dla klienta przez całą dobę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi