Skocz do zawartości

Szukam wiązań :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

dawno mnie tu nie było :).

Pytanie jest ciężkie ponieważ wyszedłem z tematu deski (praca,dom,masa różnych rzeczy) a przydałyby mi się nowe wiązakna. Aktualnie na Sapiencie Evolution mam Ride LX, ale mam drugi blat a konkretnie voelkl coal (starszy rocznik) tyle, że jest on nie używany. Z racji chęci wyjazdu z dziewczyną i nauki jej na desce pomyślałem, że zakupie jedne wiązanka aby na pierwszy kontakt z deską nie musiała wypożyczać "padła z budy za miliony monet" tylko uczyć się będzie na moim sapiencie a ja altruistycznym gestem pośmigam na twardym voelklu. A teraz konkrety, chcę wiązań najlepiej do 400zł ale jestem w stanie wydać więcej jeżeli ma to być wielka różnica.

 

Myślałem o drake kingach bo wydają mi się w cenie dość ciekawe (zwłaszcza teraz) i uniwersalne. Wiązanka najlepiej aby były uniwersalne albo fs bo lubię poświrować.

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś na żywo Kingi? Mają taniutkie i kiepskie strapy. Zdecydowanie warto dopłacić do Fifty, jeśli szukasz czegoś z Drake. W tej cenie z wiązań typowo do FS będą jeszcze Raven s750 (Piotrek Tokarczyk zdobył w nich 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Snowboardzie w Slope Style) lub Team, który według mnie ma jeszcze lepszy górny strap.

Jeśli miałbyś kolejne 150zł, to zaczynają się najtańsze Fluxy czy Uniony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przyznam, że najbardziej chodzą mi po głowie drake fifty i tak szczerze mówiąc to ze względów wizualnych no chyba że raveny są też w innych kolorach niż ta biel z zielonym :P marpyc powiedz masz w swoim sklepie jakieś fifty po dobrej cenie?:) no i dla pewności rozmiar buta 41 (265) to rozmiar L czy M? bo L niby od 40,5 ale po zmianie buta z DC na northwavea (inna budowa i zajmujące mniej miejsca) obawiam się luzów jakie mam w Rideach aktualnie a nie mogę nigdzie znaleźć rozmiarówki M.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zawsze jest ciężko zgadnąć jak zachowa się dany but w wiązaniach. Generalnie rozmiarówka Drake podawana jest dla butów Northwave, ale z doświadczenia wiem, że nawet między modelami z tego samego rocznika są spore różnice w wielkości skorupy dla tego samego rozmiaru. Niestety najlepszy sposób to wsadzenie buta do konkretnego wiązania. Nam zostały jedynie L.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...