Skocz do zawartości

Pomocy! Dostałam deskę w prezencie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Aż głupio mi pisać aczkolwiek jestem tak zdesperowana, że to chyba moje jedyne wyjście. W tamtym roku postanowiłam zacząć przygodę ze snowboardem, jeździłam oczywiście na wypożyczonych deskach. Pewnego dnia mój chrzestny postanowił mi deskę sprezentować. Znając mój wzrost, wagę i tak dalej pojechał do sklepu gdzie Pan doradził mu tę: http://www.adrenalin...ender-151--w11/ . Sprawa wygląda tak, że jestem w tym temacie zupełnie "zielona". Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś wyjaśnił mi właściwości deski, bo nawet nie wiem za jakie wiązania czy buty się zabrać :( Przez to, że deska jest określona "bliźniaczą" mam rozumieć, że nie jest tam wyróżniony ani nose, ani tail? Jest to deska typowo freestylowa?

Przepraszam jeśli źle umieściłam temat czy coś.

Z góry dziękuję i liczę na pomoc oraz zrozumienie.

 

Pozdrawiam,

Ola :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś kreatywna działalność tłumacza. Nigdy nie słyszałem określenia "bliźniacza deska". Używa się po prostu twin. To, że deska jest twin, nie oznacza, że nos i ogon mają taką samą długość, bo twin (a dokładniej directional twin) może mieć dłuższy dziób niż ogon, a może też być tak, że ogon i dziób jest identycznie szeroki i długi, a deska ma setback na insertach. Jedyne co jest pewne przy twin to taka samą szerokość dziobu i ogona. Dopiero true twin oznacza identyczną długość, szerokość ogona i do tego brak setbacku.

Akurat podejrzewam, że ta deska jest true twinem, ale to możesz sobie sama pomierzyć :)

Ból z tą deską będziesz miała taki, że pasują do niej jedynie droższe wiązania z systemem mocowania Burtona.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...