Skocz do zawartości

jakiej firmy buty wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

witam chce kupic buty nie wiem jakiej firmy jest pare ktore mi sie podobaja ale zapewnie nie ma ich w sklepach w warszawie

 

http://www.bunkierst...ack,3,1601,8055

http://www.bunkierst...-up,3,1601,8068

 

 

i moze jakies ktore wy polecacie wolalbym wydac mniej niz wiecej i tak napewno bede szukam jakiegos sklepu gdzie zaloze na noge bo przez internet raczej dobrze nie da sie kupic rozmiar 43.1/3 27.5cm wkladka w normalnych butach.

 

jeszcze jest pare sklepow w warszawie do ktorego najbardziej warto jechac

http://www.sklepysnowboardowe.pl/mazowsze/warszawa.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...
  • 5 months later...

firmą się nie ma co sugerować bo buty muszą być po prostu wygodne i dobrze trzymać stopę a to czy to będzie K2, Rome, Burton, Flow czy inne to nie ma większego znaczenia ! Tak z doświadczenia mogę dodać że buty 32 szybko sięrozbijajaą więc tu byłbym ostrożny!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Mogę potwierdzić forumowicza wyżej. Kupiłem w tym sezonie buty 32 model Exit. Wybór padł na tą firmę bo strasznie się jaram całym ich teamem. Po przymiarce buty były idealnie dopasowane. Po pierwszych kilku dniach buty zaczęły się rozbijać. Muszę dodać że ja nie korzystam z wyciągu, jeżdżę w snowparkach i te kilka metrów pod górkę wychodzę na piechotę. Może to jest przyczyna szybszego rozbicia się butów. Nie wiem, ale w każdym razie buty o wiele gorzej trzymają kostkę i ogólnie zrobiły się za duże. A więc jeżeli kupujesz buty firmy 32 to lepiej weź długość wkładki o 0,5cm krótszą niż normalnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Propo sklepów snowbordowych w Warszawie byłem ostatnio w sklepie Boardroom Shop i muszę przyznać, że

ludzie którzy tam pracują są pasjonatami deski. Marki które mają w sklepie raczej nie powtarzają się w innych sklepach

Trzeba dodać że promo na zestawik też dostałem zacne. Dwa lata temu obok sklepu stał snowpark zrobiony właśnie przez nich

Miejsce z pewnością godne polecenia. sklep stacjonarny na Powiślu w Warszawie / z tego co pamiętam www.boardroom.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin, a byles w Bunkrze ??? Tam tez pracuja ludzie , ktorzy zyja snowboardem ;)

 

Boardroom to gdzies gdzie byl ten legendarny sklep FUNDAMENT ;)

 

jakie bylo to promo ??? mozesz sie pochwalic ???:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...
  • 5 months later...

Jeśli buty na snowboard to tylko Burton. To klasyka, która już od lat się sprawdza. Nie są najtańsze, ale dobry sprzęt snowboardowy nie może być tani. Ja mogę polecić te buty na snowboard.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 9 months later...

witam, moją przygodę ze snowboardem rozpoczęłam w zeszłym sezonie.( kilka lekcji z instruktorem i nawet jest ok:) samodzielne zjazdy ze stoku :)/>..)

W związku z tym, że załapałam bakcyla na dobre, chciała bym kupić sobie sprzęt. Czy może ktoś mi doradzić, jaką deskę i wiązania wybrać? Mam 160cm wzrostu.. Dodam jeszcze, że nie wytrzymała i kupiłam już byty firmy Deluxe jsk na załączniku.

post-4920-0-88733800-1509577086_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

witam, moją przygodę ze snowboardem rozpoczęłam w zeszłym sezonie.( kilka lekcji z instruktorem i nawet jest ok:) samodzielne zjazdy ze stoku :)/>..)

W związku z tym, że załapałam bakcyla na dobre, chciała bym kupić sobie sprzęt. Czy może ktoś mi doradzić, jaką deskę i wiązania wybrać? Mam 160cm wzrostu.. Dodam jeszcze, że nie wytrzymała i kupiłam już byty firmy Deluxe jsk na załączniku.

 

buty spoko jak dobrze siedza to ok

jaki masz budzet na deske + wiazania ???

napisz swoja wage i rozmiar buta ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...