Skocz do zawartości

Jakie powinny być Spodnie


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie Jackiel, pianki sa ch***we, niewygodne. Jezdzilem 1 sezon i w porownaniu do spodni snowboardowych sa beznadziejne. Normalne spodni nawet jak masz mokre to cieplo a w piankach raz upadniesz i juz mokry i zimno.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pianki to jużtroche nie ta epoka....teraz spodnie są szyte z materiałów o dużo lepszych właściwościach od tradycyjnej pianki, nie przemakają są ciepłe no i zdecydowanie lepiej się prezentują, noszą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pianka??? masakra.... nie potrafie sobie siebie wyobrazić w tym a co dopiero faceta!! hehehe :mrgreen: dość przedpotopowy styl :wink: ja tam śmigam w szerokich zielonych spodenkach :mrgreen: wyraźny kolor żeby Bercik mógł mnie szybko znaleźć jakbym gdzieś w zaspę wpadła hehe :wink: ale z pianką to Ci powiem że mnie też rozjebałeś :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

JackieL - a nie? =D

 

Jendrek - .. eh - aż mi się odechciało pisać :)

 

a wracając do tematu spodni piankowych: może Jendrek (i inni zwolennicy, w tym jak nie wątpię JackieL ;)) po prostu przewidują rozwój 'mody stokowej' w kierunku powrotu pianek. taki ot nowy trend^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Heh dla mnie spodnie głównie muszą fajnie wyglądać bo jezdze malo i raczej w polsce bardzo zimno nie ma :D Jakieś tam wloty powietrza sie przydaja, w miare luzne i kilka kieszeni bo jezdze bez plecaka.

 

 

I jeszcze jedno, nie kupujcie spodni z House'a xd - wygladaja fajnie (glownie dlatego je wzialem) ale wytrzymalosc tragedia xD Z wujkiem mielismy te same i obie pary poszly pieknie w kroku po kilku wyjazdach ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...
  • 3 years later...

Siema,

Planuję pierwszy wypad w góry na snowboard. Dopiero będę się uczył, więc przewiduję masę upadków. Szukam teraz spodni. Czy nieprzemakalnosc rzędu 2000 mm + dajmy na to jakies kalesony termiczne cokolwiek gwarantują? Sprawdzałem decathlon, bo wydaje mi się, że tam najtaniej i takie spodnie tam są za 100-200zl. Nieprzemalnosc 5000m jest za 300zl, co wydaje mi sie troche drogo jak na pierwszy wyjazd.

Jak uważacie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Planuję pierwszy wypad w góry na snowboard. Dopiero będę się uczył, więc przewiduję masę upadków. Szukam teraz spodni. Czy nieprzemakalnosc rzędu 2000 mm + dajmy na to jakies kalesony termiczne cokolwiek gwarantują? Sprawdzałem decathlon, bo wydaje mi się, że tam najtaniej i takie spodnie tam są za 100-200zl. Nieprzemalnosc 5000m jest za 300zl, co wydaje mi sie troche drogo jak na pierwszy wyjazd.

Jak uważacie?

 

hmm, logiczne, ze na poczatku nie kazdy jest pewien, czy zlapie zajawke i nie chce wydawac kasy, ale jednak... Ja jako swoje pierwsze spodnie na deche kupilam jakis no-name 'byle taniej'. Coz, tragicznie nie bylo, ale komfortowo tez nie za bardzo. Niezbyt fajne uczucie jak wpinasz sie w deche zapewne siedzac, jak ja na poczatku, i tylek przymarza ci do stoku :P

 

Proponuje poszukac jakis spodni Brugi- dobra firma, i z cenami stoja calkiem ciekawie, podobnie jak w decathlonie, ale wiekszy wybor i czesto sie jakies perelki znajduja ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie z decatlona 2 albo 3k i powiem ci że dawały radę ,dalej mam je w szafie i będę ubierał żeby je dojechać do końca , parametry ofc słabe ale tyłek nie powinien ci się spocić jak nie weźmiesz kaleson. Ale jak jedziesz pierwszy raz to nie polecam kupować spodni - jak się nie spodoba to 200 zl w plecy. Wciągnij sobie jakiś impregnat i ocieplone spodnie ulepsz ;p.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...