Skocz do zawartości

Jakie powinny być Spodnie


Rekomendowane odpowiedzi

Może taki temacik Jakie powinno sie nosic spodnie na deske.

Nieraz ludzie mnie pytaja czy spodnie powinny byc dopasowane do Ciałą czy , też troszke szersze.

 

No więc:

-Spodnie jak komu wygodniej , szczerze mowiac kazdy sie ze mna zgodzi ze szczególnie do Fs/Fr powinny być luźne.

 

-Nie powinny być napuchnięte różnego rodzaju pianką czy jakąś watą . (Ogranicza Ruch , czy Obrót)

 

-Jezeli chodzi o przemakalność to trzeba wiedziec jak się jeździ i nie oklamywac samego siebie , jeżeli ktos sie uczy jeździc to zalecałbym mu jakies małoprzemakalne spodnie poniewaz kazdy kto sie uczy od podstaw zalicza dosyc sporo upadkow (przeciez poczatkujacy od razu nie wejda na deske i beda chcieli Fs xD ) , a jezeli chodzi o tych juz bardziej zaawansowanych , to juz troche bardzoej przemakalne , co daje tez większą swobode i lekkośc jak to moge ująć.

 

Na pewno o czyms zapomnialem więc prosze o urozmaicanie tematu , moze jakies własne propozycje jak powinny wygaladac spodnie dla poczatkujacych i zaawansowanych .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Podzielam zdanie Trim'a

 

- wygodne

- nie ograniczac ruchow

- wentylacja w wielu modleach spodni juz nie takich drogich bo ostatanio w decathlonie za 219zl widzialem model z wywietrznikami rozsuwanymi w kroku

- Nieprzemakalne :) bo jak siedziesz zeby zapiac deche na stoku czy cos to :P kazdy wie

- Cieplutkie :P

- co do tego lozne to heh :P dla mnie to bardziej szpan niz pomoc w jezdzie. Jak ktos ma duzy krok to raczej mu to w ruchach nie pomoze a raczej utrudni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam dop tego co napisaliście że ciepłae spodnie nie musza byc grube żeby ktoś na tej podstawie nie wyciągnął takiego wniosku. Obecnie spodnie robią z takich materiałów że nawet przy bardzo cienkiej, nieocieplonej takaninie spodnie będą cieplutkie. A no i powinny mie kilka kieszeni na różne gadżety.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Sobie spodnie na 162 -166 wzrostu :) a ja mam 164 i (wydają sie) za duże , gdy sie je zalozy z butami sa ok . Tylko ze Moj Kochany tatuś xD mowi ze sa za duze.

Moje spodenki sa Cienkie ale cieple ... ale ja mam takiego staruszka ze nic co ja robie mu sie nie podoba xD .... Powiem wam ze jak z nart przezucilem sie na Snowbaord to nie mogl sie z tym pogodzic .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze Moj Kochany tatuś xD mowi ze sa za duze.

 

no to kolego witaj w klubie, mam tak samo, ojciec mówi mi zawsze jak coś razem kupujemy że jest brzydkie, że nie pasuje, że jak w czymś takim można chodzić a ja i tak zawsze na swoim postawię :D:D:D

 

 

3maj sie, pozdrawiam, prz3m3kbb.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ze ja bylem w monumencie pokazac te spodnie jak na mnie leżą powiedzieli ze na ten i nastepny sezon beda wsam raz :)

 

 

a no no mojemu sie nic nie podoba nawet muzyki jakiej slucham xP

dla niego to blues... aa zapomnialem i jeszzcze chce zebym na nartach jezdzil xD to przegiol

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam spodnie firmy BRUGI i sa swietne :) nie przemakaja i sa bardzo cieple polecam ta firme :)zreszta chyba kazdy ja zna :) robi swietne rzeczy nie koniecznie hity mody ale napewno solidne :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę testowałem swoje spodenki Coalition. Naprawdę wypasione są. Bardzo ciepłe, ale nie jest w nich strasznie gorąco, więc bardzo przyjemnie się jeździ. Poza tym są bardzo solidne i prawie w ogóle nie przemakają. No i zajebiście wyglądają... :P Według mnie najlepsze spodnie na rynku jeśli porównywac parametry i cenę. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Obcisła, obcisła, obcisła. Wystarczy?

 

Temat o spodniach nie rajstopach.

 

(!)

 

Jak najbardziej jestem w gronie pt. "KUP SZERSZE SPODNIE!".

Pianka nawet się do spodni nie zalicza.

Wyglądać też trzeba jakoś, luuuudzieeee...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole...

Uno: argument o wyglądzie to nie jest konkret?

Secundo: ty zarzucasz moderatorowi nabijanie postów?

Trio: w piankach są chociaż wzmacniacze na kolanach?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahaha.

 

Przepraszam, że ostatnio jestem taki wulgarny, ale nie mogę.

 

R-O-Z-P-I-E-R-D-O-L-I-Ł-E-Ś mnie.

 

Ja nabijam posty tak? Admin na własnym forum nabija posty?! Hahahahaha... Niewiarygoooooodne...

 

Pianki są dla surferów.

Wyglądają chujowo. Nie podobają mi się. Są niesnowboardowe.

To moje zdanie.

 

Wiem, że Ci to nie pasuje, ale...hmmm...mówi się trudno, ajt?

 

Hihihi x D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...