Skocz do zawartości

Wybór sprzętu dla początkującego.


Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

Wiem, że temat wałkowany chyba ze sto razy jak i nie tysiąc, wpadły mi w oko 2 deski :

http://allegro.pl/no...3002686156.html

http://allegro.pl/no...3002700794.html

Obydwie prawie identyczne (na obie jest promocja odnośnie wiązań s250 do których czytałem że warto dopłacić) :) mam nadzieję że dobrze dobrałem długość :

Wzrost 185 cm

Waga : 85 kg

Rozmiar buta : 45

Stok i oczywiście początkujący....

I do tego zostanie mi poszukanie jeszcze jakiejś kurtki, spodni ( przy Ravenie jeszcze butów)

 

 

Dzięki za pomoc, ja idę dalej masować obolały tyłek :) i kolana ;)

 

 

EDIT :

Zapomniałem dopisać że szukam czegoś w podobnej cenie, o ile warto będzie do znacznie lepiej wypadał Raven to pewnie i do niego się dopłaci ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a czy duża różnica jakościowo jest między tym Raven'em a Screw'em? A jak spisują się te wiązania S250 oraz te buty czy lepiej czegoś poszukać oddzielnie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s250 bardzo fajne jak na tą cenę. Screw ma trochę gorsze materiały (np. mniejszą gęstość włókna szklanego, co przekłada się na mniejszego popa i reaktywność). Buty musisz przymierzyć i wybrać po prostu te, które najlepiej leżą na stopie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marpyc, mam szybki orient i dopiero teraz się zorientowałem ;) wysłałem do Ciebie maila z zapytaniem :)

a ogółem zastanawiam się czy warto dopłacić do Raven Gravy ( gdyż nie sądzę że zobaczę jakąś większą różnicę :( ) oraz do butów Raven Target ;)

 

P.S.

 

 

;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tą deske Gravy i wiązania s250 jestem z tego sprzętu jako początkujący zadowolony :) Sprzęt zakupiłem od marpyc :) Co do butów to jak wszyscy mówią trzeba do sklepu i mierzyć :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marpyc, mam szybki orient i dopiero teraz się zorientowałem ;)/> wysłałem do Ciebie maila z zapytaniem :)/>

a ogółem zastanawiam się czy warto dopłacić do Raven Gravy ( gdyż nie sądzę że zobaczę jakąś większą różnicę :(/> ) oraz do butów Raven Target ;)/>

 

P.S.

 

 

 

;)/>

 

Gravy jest sztywniejszy od wymienionych desek, jak na tą klasę cenową bardzo dobrze jeździ na krawędzi. Blur jest za to trochę łatwiejszy do ogarnięcia. Do butów warto dopłacić takich, które najlepiej siedzą na Twojej stopie po zmierzeniu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm rozumiem, to zaczynamy kolekcjonowanie powoli :) I jestem ciekaw czy Flow Rival QuickFit w cenie 400 zł to dobry zakup czy byście polecili coś innego ? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Buty już zakupione czas powoli się dalej rozglądać :) teraz czas na wiązania co myślicie o Ride EX (XL) oraz czy będą pasować do Flow Rival 45?

Chyba że znacie coś lepszego godnego polecenia ?:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...