Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Eloszki . Zastanawiam się czy dobrym pomysłem przy nauce 180 bs na hopce jest najeżdżanie na hope regular (jeżdże goofy) tak żeby NIE lądować słabszą noga do przodu... jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzieś wyczytałem że ważniejszy jest najazd niż samo lądowanie.Testowałem kiedyś twoją myśl rzeczywiscie jest łatwiej wylądować a co w tedy gdy przyjdzie kręcić triki wiekszej rangi ?Musisz troche pojeździć na switchu, (prawie zawsze nie powodzenie jest dlatego że stach nas przed czymś blokuje) najlepiej spróbować poskakać wysoko z grabem.Jeśli coś nie wychodzi to znaczy że popełnias zjakiś drobny błąd 1 może to być przeciw rotacja i zatrzmujesz sie w powietrzu,2 zły najazd 3 zbytnie odchylanie się do tylu w tedy lądujemy na tailu/nose , najlepiej na początku wybijać się z 2 nóg bez olie,na skoczni stosunko prostej(ktora nie wybija w gore ) wybić sie równomiernie przednią nogą kręcimy, nogi ugiete(szybsza rotacja) zamach rękoma głow w kierunku rotacji najlepiej lądować z głową w przeciwnym kierunku(180) tu jest filmik jak kręcić triki od 180 do 720 http://www.snowboardaddiction.com/free-snowboarding-lessons/advanced-spinning?stance=goofy

Najlepiej wszystko próbować przy małej prędkości i z niewielkiej skoczni.To jest moje zdanie myśle że pomogłem ^^

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...