Skocz do zawartości

Dzien na stoku...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rano :) wieczorem sprobojcie kiedy stok jest tak swietnie oswietlony :) a jak nie ma oswietlenia :P to samemu mozna sobie zapewnic oswietlenie jesli ma sie taka mozliwosc ja akurat mam nie wiem jak inni ale polecam goraco jazde wieczorna :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@x9ro

 

W jaki sposób można zapewnić sobie własne oświetlenie? xD Na myśl przychodzi mi chyba tylko noktowizor. :D

 

Ogólnie jazda wieczorem jest naprawdę max spoko. Parki są pozamykane wtedy, ale na stoku super się śmiga.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposób można zapewnić sobie własne oświetlenie? xD Na myśl przychodzi mi chyba tylko noktowizor. :D

 

Jed zapomniales o najpopularniejszym patencie ostatniego sezonu??? 2 halogeny na plecach(najczesciej podmontowane do plecaczka za stelarzem) a zeby wszystko ladnie nam swiecilo, jakis poreczny akumulatorek do srodka :grin:

 

Jesli chodzi o energicznego kopa na stoku, z kumplem mamy takie menu: z ranka jakies pozywne sniadanko ala jajeczniczka z 4 jajek :smile: ,podczas jazdy na miejsce jakies 2 burn'y na kopa.pozniej jazda do ok.14-15 i zjazd do baru na male co nie co (kielbaska, oscypki i herbatka). Pozniej powrot i jazda do upadlego,z malymi przerawami na mamusime kanapki :smile: . Podcas powrotu pare kubeczkow cieplutkiej herbatki i postoj na jakiegos junk food'a.

 

Mi osobiscie najprzyjemniej jezdzi sie pozniejszy popoludniem, ludziki zmywaja sie do domow na maly odpoczynek a ty masz caly stok prawie wolny.

 

Jest dużo muld żeby się pobawić jak stok jest normalny i mało ludzi :) Czyli to co najlepsze.

 

Tak muldy to cos niesamowitego,, zwlaszcza jak pare chwil wczesniej przeleciales dzieki jednej 10m i calkiem przyjemnie wyladowales na zadku :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary... Mam tak jebniętego kolesia w klasie, że szok. Gość na ostatniej wycieczce wciągu paru sekund wypił prawie całą połówkę i popił dwoma Red Bullami. xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Burnów lepiej nie pić dużo i regularnie, kłopoty z sercem gwarantowane ; /

 

A po innych energetykach może tak nie jest?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po innych energetykach może tak nie jest?

 

Pewnie tak bo wszystkie maja "zwiekszona zawartosc kofeiny". Kawka w ta, kawka w tamta co za roznica :razz:

 

Burnów lepiej nie pić dużo i regularnie, kłopoty z sercem gwarantowane

 

Jak narazie serducho chodzi jak oszalale, ale faktem jest ze jak wypijesz tego za duzo to pozniej lapy sie telepia i wogole jestes taki "rozpalony" :razz: :twisted:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Ja na stoku zjadam batona (przeważnie snikers) i zalewam napojem energetyzującym ;]

Niezbyt zdrowo ale przez pewien czas masz sporo energii ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Dla mnie osobiście najważniejszy jest termos z cieplusią herbatką, kawką lub czekoladą ! :D jak już wyżej pisano, czasami się przewinie jakiś batonik, a podczas drogi powrotnej, nic nie smakuje lepiej jak kanapki z serem, popijane ciepłym napojem [jednym z wcześniej wymienionych ;p ] :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A rozkładany stolik i leżaczek też wozisz ze sobą? :D Jeśli tak, to koniecznie zabieram Cię ze sobą w góry.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...