Skocz do zawartości

Dzien na stoku...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Różnie to bywało. Najczęściej mniej-więcej w środku dnia jazdy zajeżdżam do knajpy, żeby coś większego wszamać, jakąś kiełbaskę chociażby. Poza tym staram się mieć przy sobie jakieś kanapki, coś do picia, żeby od czasu do czasu coś podjeść. :] Przyjemniej się wtedy jeździ, a taka chwilka odpoczynku na jedzonko przywraca dużo sił.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokłądnie...posiłek to obowiązkowo :-) w kieszeniach jakieś batoniki a podczas dłuższej przerwy to trzeba napic się coś ciepłego i zjeśc :-)

 

Napój energetyczny jak najbardziej wskazany :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis energetyk w plecaczku :) Batonik Lion energy :) I jazda :) Tyle ze ja jezdze w miejsce i rezerwuje blisko stoku u qmpla ;) wiec praktycznie jak mi sie cos zachce na stoku to ide pare krokow i mam ;p heh :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kanapki preferuję... xD Smaczniejsze, pożywniejsze, więcej energii dają, tańsze są. Poza tym robię mega zajebiste kanapki. ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baaa! Poza tym to zdrowe jedzonko. Ja ogólnie się odżywiam zdrowo, dlatego wyglądam tak jak pani w moim avatarze... ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje taka półgodzinna przerwa w środku dnia jazdy. Mogę chwilę uśiąśc, odpocząc i pomyślec nad drugą częścią dnia. :D Poza tym dobrze jest odpocząc, szczególnie jak jeździsz bardziej intensywnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od spędzania czasu w ośrodku macie całą reszte dnia,a wy jeszcze tam w godzinach do jeżdżenia siedzicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to widze ze ja podobnie jak Anyarro :) Tyle ze ja na stoku od 7 do 14 potem obiad i od 16 do 20 znowu albo troszke pozniej :) potem przy telewizorku z dziewczyna :P i caly dzien milo spedzony :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...