Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ta zima taka strasznie nijaka. Ze 2 razy padalo, ale snieg odrazu stopnial i teraz pada tylko deszcz. Nienawidze takiej pogody!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto jedzie ze mną za rok w himalaje? ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na sylwka w gory jade jak sie okazalo niestety nie na stok ale domek mam na gorze :) i sa zjazdy takie hardcorowe to mozna posmigac ;p hehe czyli frajde zaczne juz 2 tyg przed feriami mi to pasuje ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na Sylwestra do Zieleńca zawitam. :D Oj wypróbuje nowy park i nowy HP. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jed :) to widze zabawy bedziesz mial :P pozazdrosicic :P choc ja tez bede mial milo :) bo w sylwestra to typowo :) nie na stok :) tak jak mowilem tylko wiesz w lesie :) troche i z normalnej gory :) wiec bedzie bynajmniej wesolo :) trzeba jakos zaczac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No baaa! Trochę taki niedosyt będę miał, bo mnie impreza ominie, ale w sumie nadrobi się w któryś łikend. Postanowiłem dużo jeździć w tym sezonie, więc muszę wykorzystywać okazje.

Tylko, żeby Cię w tym lesie jakie yeti nie zjadło. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sasquach :( nie no postaram sie nie trafic na nic :) eh tak jeszcze do tej zimy oby byla bo naprawde pozbawi zabawy jak jej nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zimę warto zaopatrzyć się w odpowiednie ogrzewanie w mieszkaniu. Słyszałem o produktach http://www.immergas.com.pl/. Firma solidna, bardzo innowacyjna, Ma rzeczy świetnej jakości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje za namiar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, jaka będzie w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy według was podczas jazdy na desce przydaje się saszetka na pas? Widziałam fajne w sklepie galanteryjnym na: www.supergalanteria.pl Zawsze mam problem z pakowaniem wszystkich drobiazgów na stok, zwłaszcza aby wiedzieć jaki czas jest, a aby nie przeszkadzały podczas jazdy. Może to dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to co do niej właściwie pakujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja staram się wszystkie przedmioty potrzebne na stoku trzymać w kieszeniach kurtki, więc taka saszetka byłaby dla mnie zwyczajnie zbędna. No, ale może są osoby, które potrzebują zabierać ze sobą więcej przedmiotów i taka saszetka mogłaby być przydatna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.07.2016 o 11:39, marcinekkk napisał:

W zimę warto zaopatrzyć się w odpowiednie ogrzewanie w mieszkaniu. Słyszałem o produktach http://www.immergas.com.pl/. Firma solidna, bardzo innowacyjna, Ma rzeczy świetnej jakości :)

Owszem, ale mieszkanie musi być najpierw dobrze docieplone, no i izolacja musi być dobrze wykonana. Są firmy które np. wypożyczają kamery termowizyjne, robią audyty energetyczne np.  https://www.febes.pl/ i to właśnie do nich należy się zwrócić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi