Skocz do zawartości

buty za thirtytwo Lashed


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

problem jest następujący; dwa sezony temu przesiadłam się z noname "marketówki" ze step-in'ami na zestaw: sapient seduction'08 + rome madison + thirtytwo lashed.

pierwsze wrażenie - bomba. automatyczny progres kilka levelów up, dużo większa przyjemność z jazdy itd. itp. (może dlatego nie od razu zaczęłam wymagać więcej).z czasem zauważyłam, że raz jeździ mi się dobrze, potem jakby deska przestawała mnie słuchać (nawet nie zauważyłam zależności). po dłuższej jeździe, przy krawedziowaniu, pięta potrafi znacznie odrywać się od podeszwy (mocniejsze wiązanie nie zawsze załatwia problem), nogi się męczą, bywa, że but lekko obciera w łydce.

 

thitytwo lashed w pierwszym wrażeniu okazały się być wygodne (zamawiane przez internet) i, co ważne, rozmiarowo odpowiednie. z czasem jednak, mimo "objeżdżenia" nie zauważałam już szczególnych postępów, a i bywa, że deska mnie nie słucha - bez zauważalnych zależności.

 

zastanawiam się czy to zdecydowana wina butów i ich złego dopasowania. bo nie wiem co innego mogłoby na to wpłynąć. rozmiarowo niby ok, ale fakt, mam też szczupłą nogę, a skoro lashedy wykonane są specyficznie - są lekkie, więc dość ubogie w obudowie, może z tego wynikać taki problem?

 

 

czy może być jakiś inny powód? złe dopasowanie ze sobą części zestawu? nieodpowiedni sprzęt?

sezonu jeszcze nie zaczęłam, ale ewentualne zmiany w sprzęcie musiałyby nastąpić szybko.

ku jakiemu modelowi butów się skłaniać? coś w dobrej zależności cena-jakość. myślałam o czymś uniwersalnym, jednak oprócz tras prędzej mi na hopy niż w puch. oczywiście tym razem chcę je przymierzyć (wrocław?). ale bez super nowinek technicznych, bo mieć muszę na uwadze studencką kieszeń.

może z tekstu to nie wynika (nie mam obycia w różnorodnym sprzęcie), jednak mój poziom to średniozaawansowany/zaawansowany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...