Skocz do zawartości

Nauka dla średniozaawansowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy ktoś (osobiście albo zna kogoś) mógłby i miałby czas mnie poduczyc elementow FS na desce?

 

Jakby to powiedziec, zjeżdżac jedną strona to ja raczej umiem, nawet na switchu juz coraz naturalniej jeżdżę, ale za cholere nie umiem zrobic postepow co do skokow, butterow itp (o railach nawet nie wspominam bo byłem raz)...

180 to tak jakos u mnie mizernie wyglada, w p0rownaniu do innych, a 360 to dokrecic nie moge znow;D

 

Więc jak ktoś gdzieś jedzie to chetnie podjade w miejsce żeby posłuchac wskazowek bardziej doswiadczonych.

 

EDIT:

graby jakos bez problemu robie tylko nie umiem połączyc tego z obrotem chociazbyXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

I understand what you are saying but I think there should be more comments regarding the threat that was initially started so that the pool of thoughts is attracted. Regards.

 

 

 

Enjoy the real success with SY0-401 exam and cisco ccna online training programs and latest mybraindumps 350-018 Also prepare for next level with quality marygrove questions and www.pittstate.edu and join Curry College

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...