Skocz do zawartości

I znowu wszystko od nowa...:(


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety to nie jest dobra informacja a mianowicie podczas przenosin na nowy serwer nie udało się zachować postów z poprzedniego forum :( strasznie głupia sytuacja bo na przestrzeni kilku miesięcy to już trzeci raz trzeba zaczynać wszystko od nowa. Ale mam nadzieje że będziecie pomocni i rozkręcimy to jakoś powolutku ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ciesze się że Ci się podoba:) oczywiście cały czas będziemy rozbudowywać stronke a jeśli będzie więcej ludzi chętnych do współpracy to będzie naprawde dobrze:) Fajnie by było jakbyś często zaglądał na forum - trzeba to rozkręcić jakoś - najtrudniejszy jest ten początek:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc wcześniej forum jak i cała stronka była na serwerze foxnet.pl no i kończyła się umowa i oni napisali że nie chcą przedłużać jej i przeniosłem na nowy serwerek ale zrobiłem backupy baz danych z tamtego serwera - może to się jakoś da zrobić ale nie wiem za bardzo jak - bo tam trzeba coś chyba pozmieniać. No a nie udało mi sie zrobić kopi zapasowej starego forum bo w tamtym czasie transfer był już wykorzystany i kończyła się ważność konta i skasowali je.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Bercik i wogle wsyztskich witam =)

 

no jak widze nisesty wszytsko do nowa, to juz któryś raz. Ale co by nie, my damy rade :D tamtym razem dalismy to i tym razem damy rade :P nie ma sie czym przejmowac :D:D ale wielka szkoda ze tamto wsytsko stracone , ale lusssss

 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz tam panie, mucha poprostu ;)

wiem że ciężko mnie złapać na gg, ale jestem np. teraz :D

jestem zazwyczaj wieczorami :)

a jak nie to napisz swoje gg to ja cie może złapie.

Bo ani na stronie ani na forum nie ma żadnych danych kontaktowych do ciebie :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety :(:( kurde ale ja glupi jestem a Ci z foxnetu kurde też są chamscy - pisalem zeby mi jakos udostepnili ta baze tzn forum bo mialem juz wyczerpany transfer to bym sobie tylko zrobil kopie i tyle no ale ...... ehhh :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

JackieL przemo może i ma więcej bajerów ale najbardziej obciąża serwer, najwolniej chodzi. Jedyne co ma dobre to kilka bajerów bez których też idzie żyć ;)

najchętniej to widział bym tu ipb2 lub vB ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajne to - tam widze że sporo opcji jest:) Jakie zalety ma to forum że jest takie dobre?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...