Skocz do zawartości

Opinie snow show


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Ostatnio, dostałem ofertę wyjazdów studenckich w Alpy za pośrednictwem biura podróży snow show. Powiem, że zaciekawiło nas i szukamy informacji na temat organizatora. Napisałem również do kilku osób z ich fan paga i czekam na odpowiedź. Proszę o informację osób, które były na podobnym wyjeździe. Jak organizacja, sprawy techniczne, co uważacie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie byłam na wyjeździe z nimi, ale wybieram się w lutym do risoul. Chciałam jechać na sylwka, ale zabrakło miejsc :( Wcześniej nie znałam tego biura i dużo się naczytałam na jego temat. Założyłam parę wątków, popisałam z ludźmi z ich facebooka. Generalnie jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, techniczne to wyjazd zawsze się odbywa i zawsze jest śnieg to standard. Nikt nie pisał, że się nie odbył wyjazd i że nie było śniegu mimo nawet kwietnia. Dużo osób pisało o dobrej atmosferze w autokarze, na stoku (co nie ukrywam, przekonało mnie do wyjazdu), pozytywnej kadrze.Czas dobrze zapełniony grami, zabawami, koncertami. Jak patrzyłam na inne oferty to cena dość konkurencyjna.

Acha no i cały czas informują mnie smsami co z wyjazdem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie znałam tego biura i dużo się naczytałam na jego temat

 

Jak to nie znałaś tego biura?? To co właściwie robisz na forum? Jeździsz w ogóle na desce?

Byłem na dwóch wyjazdach w Risoul i L2A. Jak dla mnie bardziej podobało się w L2A ze względu na lepsze snow parki i krajobrazy.

Wracając do organizatora, to jeździ od kilku lat głównie do Francji gdzie ma swoje miejscówki. Ma biuro stacjonarne na radnej w wawie. Ze spraw organizacyjnych uważam, że wyjazd dobrze zorganizowany czasowo, technicznie. Tak jak koleżanka wcześniej pisała zapewniaja dużo atrakcji. Nie odnotowałem jakiś szczególnych wpadek, no może wyjazd się opóźnił o 30minut, ale uważam, że całość ok

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie znałaś tego biura?? To co właściwie robisz na forum? Jeździsz w ogóle na desce?

Byłem na dwóch wyjazdach w Risoul i L2A. Jak dla mnie bardziej podobało się w L2A ze względu na lepsze snow parki i krajobrazy.

 

Przepraszam bardzo, widzę, że mocno się zbulwersowałeś :lol:

Jeżdżę jak najbardziej, fakt nie profesjonalnie, ale szybko się uczę.

Wybierasz się w lutym do Risoul? Jak Risoul jest co robić ??

Wtedy będę mogła więcej napisać na temat wyjazdu, organizatora *BiałyMiś :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kłócimy się, dbamy o porządek na forum ! ;) ok, dzięki za info, na pewno się przyda. mam jeszcze parę pytań. Jak sprawa wygląda z apartamentami? Nie ma tam żadnego bałaganu, jeśli chodzi o rezerwację? Czy wszystkie wyjazdy się odbywają? Posiadają gwarancję bankową?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My ze swoimi znajomymi zarezerwowaliśmy sobie apartament 5 przed wyjazdem i faktycznie na miejscu odebraliśmy jego. Nie było żadnych problemów organizacyjnych. Jeśli wcześniej przed wyjazdem napiszesz do nich z kim chcesz być, to będziesz miał zaklepany. Czy wszystkie wyjazdy się odbywają? Nie wiem, musisz popytać ludzi z wcześniejszych lat, ale skoro istnieje kilka lat i tyle osób z nimi było to myślę, że nie musisz się obawiać. Nie sprawdzałem gwarancji bankowej, aczkolwiek mają punkty stacjonarne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Odgrzeję kotleta.

Też zastanawiam się nad wyjazdem ze SnowShowem aczkolwiek interesuje mnie czy wybór Alp Francuskich będzie dobrym posunięciem bo słyszy się różne opinie na ich temat. Ktoś coś mógłby mi ogarnąć w ich kwestii??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta.

Też zastanawiam się nad wyjazdem ze SnowShowem aczkolwiek interesuje mnie czy wybór Alp Francuskich będzie dobrym posunięciem bo słyszy się różne opinie na ich temat. Ktoś coś mógłby mi ogarnąć w ich kwestii??

 

Nie wiem od kogo słyszałeś te różne opinie-głupoty ale Alpy Francuskie mają świetne kurorty i mogę powiedzieć to z własnego doświadczenia bo już niejednokrotnie bywałem i w nadchodzącym sezonie też jadę. Zresztą kogo byś nie zapytał to od każdego usłyszysz to samo co ode mnie. Wiadomo, że są dobre i lepsze ośrodki ale nigdzie nie jest słabo. Poza tym Snow zapewnia jeszcze tysiąc innych atrakcji więc na pewno nie będziesz się nudził.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Sama szukam informacji nt. wyjazdów z nimi :P Zostałam w tym roku namówiona na SnowShow przez moje kochane dziewczynki xD :) Trochę się boje bo w tamtym roku zaczęłam przygodę na stoku i jestem jeszcze amatorką. Odłożyłam plany o takich wyjazdach na za 5 lat a tu jednak moja jurna dusza chcę jechać :);):PB) Mam nadzieję, że będzie super.

Oczywiście zdam relację za 2 msc, Ale jestem podekscytowana już :P:wub:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...

W tym roku byłem na pierwszym swoim wyjeździe ze SnowShow. Od strony kadry pracowaliśmy nad SnowShow Music Fest we Francuskich Alpach. Dla uczestników było przygotowanych masę atrakcji m.in.: biba na stoku, koncerty, silent disco, warsztaty kulinarne i wiele więcej. Na wyjeździe widziałem mega dużo uśmiechniętych, w świetnym humorze ludzi, których łączyła pasja do gór, śniegu i jazdy na nartach czy snowboardzie. Polecam zajrzeć na resorty w których organizowane są wyjazdy we Francuskie Alpy. Podrzucam link  https://www.snowshow.pl/resorty,narty-francja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 years later...

jeszcze nie byłam na wyjeździe z nimi, ale wybieram się w lutym do risoul. Chciałam jechać na sylwka, ale zabrakło miejsc :( Wcześniej nie znałam tego biura i dużo się naczytałam na jego temat. Założyłam parę wątków, popisałam z ludźmi z ich facebooka. Generalnie jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, techniczne to wyjazd zawsze się odbywa i zawsze jest śnieg to standard. Nikt nie pisał, że się nie odbył wyjazd i że nie było śniegu mimo nawet kwietnia. Dużo osób pisało o dobrej atmosferze w autokarze, na stoku (co nie ukrywam, przekonało mnie do wyjazdu), pozytywnej kadrze.Czas dobrze zapełniony grami, zabawami, koncertami. Jak patrzyłam na inne oferty to cena dość konkurencyjna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...