Skocz do zawartości

które województwo/miasto


Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, za dwa lata wybieram się na studia a swoją przyszłość chciałbym wiązać również ze snowboardem - pasja :D Dlatego chcę zapytać, które województwo jest najlepiej przygotowane pod względem przyjmowania turystów, ośrodków białego szaleństwa i tras. Również interesuje mnie bliskość granicy, ponieważ jak przeczytałem na forum strona czeska i słowacka są lepiej rozwinięte :) dlatego interesuje mnie wasze zdanie o województwo uwzględniając jakość po stronie polskiej i za granicą. Jakie miasta proponujecie, żeby tam studiować, pracować i poświęcać się pasji jazdy na desce szkoląc się w tym coraz bardziej. Jakieś propozycje? B)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szukaj miasta do studiów pod względem bliskości stoków bo to chore i pokazuje że chyba źle wybierasz priorytety w życiu :) na studiach jest wystarczająco dużo czasu żeby robić wypady na deskę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej prawdę ci powie :D

Ale jak coś to najlepiej będzie na Dolnym Śląsku ,Małopolskie i Podkarpackie ;]

Polecam Kraków. Sam mam zamiar tam studiować :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wacham się między Krakowem a Wrocławiem. A odpowiadając to oczywiście najważniejsza jest uczelnia ale bliskość dobrych tras poniekąd może by wpłynęła na mój wybór. Aczkolwiek spodziewałem się tych województw najbardziej, dzięki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...