Skocz do zawartości

Porządek z miejscówkami.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dałoby radę to mile widziany byłby porządek w tym dziale, żeby nie było dublowanych tematów do jednej miejscówki bo chciałem wkleić patencik na tańsze karnety przed sezonem i mam dylemat gdzie to wkleić :D Zawsze mógłbym założyć nowy topic, ale po co tak śmiecić ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyć nowe tematy na miejscówki, które już są w tym dziale ( jeden temat na jedną miejscówkę )

Nazwa tematu = nazwa miejscówki. Tak żeby w nazwie nie było żadnych dodatkowych śmieci.

W subforach takich jak Polska tylko tematy takie jak opisane wyżej.

A tematy typu "gdzie dla początkujących na dolnym śląsku?" (pierwszy lepszy tego typu jaki mi wpadł w ręce) można by wrzucić to głównego subforum miejscówki. W sensie tam gdzie już jest to "Gdzie się wybrać w tym sezonie aby pośmigać - konkretne nami"

Sprawa starych tematów... Więc moim zdaniem nie warto tego wywalać bo zawsze jakieś tam info przydatne może ktoś znaleźć.

Więc do tych nowych tematów odnośnie danych miejscówek poprzerzucać same posty ( jeśli jest taka możliwość ) z tych starych podublowanych tematów w kolejności chronologicznej. Tak żeby stare info już znalazło się w tym nowym temacie :) A same stare tematy już bez postów powywalać. Chyba, że nie ma opcji z przerzuceniem samych postów to zawsze można nawet pocytować te wszystkie posty ze starych tematów żeby nie tracić informacji i wtedy już po cytowaniu też wywalić te stare. A jeśli trzeba byłoby cytować to mógłbym się tym zająć bo jako zwykły user mam takie możliwości :)

 

Trochę namieszałem więc w skrócie miałoby to wyglądać tak:

MIEJSCÓWKI

- Polska

(niedublowane nowe tematy konkretnych miejscówek z przeniesionymi do nich starymi postami odnośnie tych miejscówek)

+ Jaworzyna Krynicka

+ Czarna Góra

+ Zieleniec

+ ...

- Austria

+...

+...

- Francja

+ ...

- ...

- ...

- ... itd.

 

Tematy w dziale miejscówki ( pod subforami z Krajami ) typu:

"gdzie dla początkujących na dolnym śląsku?"

"Gdzie się wybrać w tym sezonie aby pośmigać - konkretne nami"

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...