Skocz do zawartości

Snowkite?


Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie, zwłaszcza że jestem początkująca w tych klimatach. Kiteforum mówi coś o spotach na lotnisku i terenach niedaleko autostrady, a Wy gdzie jeździcie z latawcami? Mam już kilkuosobową ekipę więc jak tylko pojawi się puch i warun to wpadamy ze sprzętem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam! Ja! :D

Mam dużo przestrzeni ( wszelakiego rodzaju pól wokół siebie ) więc na pierwszym śniegu tego roku już trochę polatałem :)

Ale najbliższy spocik wskazywany przez windguru to Pusty Hill ( jeszcze nie byłem, ale zamierzam )

Do Gliwic jest trochę kilometrów, więc nie wpadnę w najbliższym czasie, ale może kiedyś... ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pusty Hill, Ricky - słyszałam, że bardzo fajny spocik, niestety też jeszcze nie byłam. Pozazdrościć pierwszych lotów na śniegu, u nas jeszcze w sobotę kto żywy i z ciepłą pianą, leciał na wodę. Cieszy mnie odzew :) w pytań wiem do kogo uderzać na tym forum!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My mamy normalne kaity pompowane northy.

Magda zapraszam na fb klikamy lubie to na Team9 - wind & snow motion i będziesz na bieżąco. My różnie w zależności od kierunku wiatru śmigamy nawet po polach:)!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kierunków na pola to ja mam tylko opcje na północne i południowe wiatry :) inne kierunki wiatru się na górach zatrzymują :/ I jest najczęściej tak, że Pusty Hill ( 40km drogą , a ok 20km w linii prostej ) to 20-30 knotsów, a u mnie przed domkiem nawet gałązki się nie ruszają :D

 

P.S.

A mnie to już nie zaprosicie do polubienia... Nie do wybaczenia :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garf - polubione, mam do was kontakt jakby co :) jak na razie mój zestaw ogranicza się do jednej 9m cabrinhy, więc też muszę pilnować, czy mam za mało/dużo.

ledew - będę pamiętać :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...